fon müziği

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
einde fon müziği olan varmı mp3 şeklinde download etmek istiyorum. internette aradım çoğu ölü linklerin. biri upload ederse çok memnun olurum.

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
Fon muzigi derken ne icin istiyorsun videolarinda kullanmak istersen aklimda bir link var ama

hiç fark etmez , sadece fon müziği türü önemli değil. ama geçti artık ben gece tek tek hallettim .

Slm arkadaşım biraz ugrastırır ama içerigini tam bilmedigin şeyleri indirmekten iyidir

önce :ESI BENZERI OLMAYAN SÜPER BIR FON MÜZIK - YouTube linke git
sonra:YouTube Video Download als MP3 kostenlos und einfach | FILSH.net bu sayfadan convert edip kendi sectigin müzikleri pc ne indir

bende bu yolla gece 20 tane tek tek youtube linkinden indirdim. teşekkkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.