Format atıcam ancak bu ekran geliyor !!!Napıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
Sorun videoda gösterildiği gibi

https://tik.lat/vKd6D

Format atıcam ancak videodaki görüntüde olduğu gibi Format İçin ESC tuşuna F8,TAB, F12, Tuşların hepsini denememe rağmen hep aynı ekran geliyor ekranda belirtilen
Tuş fonksiyonlarının hepsine bastım ama sonuç elde edemedim anlayamadım farklı bir işlem görüyor format atmak için galiba am anlayamadım Vista Format Cd sini takamyca böle ekran gelmiyor ESC tuşuna bastığımda BIOS ayarları Boot ayarları felan geliyor ancak Cd Yİ TAKINCA Vİdeoda ki gibi ekran geliyo ne yapacağımı bilmiyorum Lütfen yardım edin
Çok acill

maxay

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
783
0
XP kurulum cd sini veya 7 yi dene onları kurduktan sonra vista yı kur.bendede hata veriodu vista kurarken önce xp yi kurdum ondan sonra vistayı.

maxay

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
783
0
bilgisayar başlarken cd yi tak ve F7 F5 e beraber bas karşına gelecek bi tablo var oradan cd yi nereye taktıysan (cd rom dvd rom..) onu seç önyükleme çıkar artık olurmu bilmem.

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
orjinal işletim sistemin nedir ve yeni olarak ne kurmak istiyorsun.

İlk geldiğinde Win7 64 bit Sonra Win 7 franszıcaydı die Vista home-32bit kurdum tekrardan home kurucam ama önceden kurduğum vista orjinal değildi bu kuracapım orjinal ve bu videodaki görüntü ve başlarken açılan ekran Win7 deyken böyle değildi vista kurunca açılışıda değişti ama sorun yok format atmak isteyince Format seçeneği felan gelmiyor

Atacağım Vista home Orjinal 32bit ama bu laptoğun değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.