Format Atmada Yardım.XP

mmtbsh

Üye
31 Ocak 2012
119
0
Evet Sayın Arkadaşlar Demin Format Attım Ama C:/ Disk deki Eski Dosyalar Duruyor.Bunu Tam Beceremedim. Sorunum şu: Pc Format Atacağım Ama C:/ İLE H:/ diskin İçindeki Veriler Komple Silinmesi ve bu 2 Diski Birleştirilmesi Sonra Kur'a Geçtiğimde O Disk'in İçinde Sadece Windows Bileşenlerinin Olması. Sanırım Anlatabildim Yani Bilgisayarı İlk Aldığım Günki Gibi Yapmak İstiyorum. Teşekkürler.

mmtbsh

Üye
31 Ocak 2012
119
0
C:/ nin üstüne Geliyorum D ye Basıyorum Silinmiyor Daha Doğrusu Zerre Kadar İşlem Görmüyor Sadece Böyle Hiçbir şey Yapmadan Masaüstü'ne Bak Aynen Öle. Ama H:/ nin Üstüne Gelip D ye Bastığımda Siliyor.

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
Evet Sayın Arkadaşlar Demin Format Attım Ama C:/ Disk deki Eski Dosyalar Duruyor.Bunu Tam Beceremedim. Sorunum şu: Pc Format Atacağım Ama C:/ İLE H:/ diskin İçindeki Veriler Komple Silinmesi ve bu 2 Diski Birleştirilmesi Sonra Kur'a Geçtiğimde O Disk'in İçinde Sadece Windows Bileşenlerinin Olması. Sanırım Anlatabildim Yani Bilgisayarı İlk Aldığım Günki Gibi Yapmak İstiyorum. Teşekkürler.
benden tavsiyesi sen git hemen bir win 7 cdsi al onla format at çok basit

mmtbsh

Üye
31 Ocak 2012
119
0
C:/ 28 GB Boş Alan 102 GB Toplam Boyut H:/ de ise 195 GB Boş Alan 195 GB Toplam Boyut

Benim İstediğim Bu C:/nin içindeki Tüm veriler Silinip H:/ ile Birleştirilip Ortaya 325 GB lik Tek Disk Toplam Boyut Boş Alan Sorun Bundan İbaret.

mmtbsh

Üye
31 Ocak 2012
119
0
16 gblik flashın var diyelim önemli dosyalarını içine at
Ne kadar disk varsa hepsini SİL
sonra yavaş biçimlendire bas ve formata basla :)

1.)H:/ yi Format Sırasında Felan Siliyorum Ama C:/ yi Ne Pc Açık kene Nede Format Sırasında Biçimlendirip Silemiyorum.

a.)Kısacası Şu; Bilgisayar Kasasını Çarşıya ***ürüyorum. 15 TL masraf ile Format Attırıyorum. Adam Bana Pc yi Şu Şekilde Veriyor: C:/ , H:/ Disk'i Full Boş Tamamen Yeni Aldığım Gün Gibi.

b.)Ama Benim Attığım Formatda Format Atmadan Önce Pcde Ne Yüklü İse Duruyor.Sadece Değişen Masaüstü Oluyor sıfırlanıyor Başka Yok.

Sadece Şunu İstiyorum Formatda Ne Gibi Birşey Yaparsam "a.)" < Bundaki Gibi Yapabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.