Format Attiktan Sonra Bile Hacker Suphesi Hk.

voxxov

Yeni üye
6 Tem 2014
12
0
arkadaslar pc yi formatladim yine kurtulamadim su hackerden ne yapmam lazim bilmiyorum birsuru port acilmis pcden girdigim siteler vardi kayitlarimi silmisler bilmiyorum nasil bir yol izleyecegim virus programi bit defender total securty sitedeki bazi programlari denedim yok cmd de code kodlari denedim hata veriyo devamli simdiden alakaniz icin tesekkurler

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
Format atmadan önce Anakartını resetliyebilirdin kardeşim bazı anakartlar hafızalarında birşeyler kalı bence

anakartını resetle veya birazdaha bekliyip diğer kardeşlerimizin yorumlarını görüp değerlendirelim

voxxov

Yeni üye
6 Tem 2014
12
0
Format atmadan önce Anakartını resetliyebilirdin kardeşim bazı anakartlar hafızalarında birşeyler kalı bence

anakartını resetle veya birazdaha bekliyip diğer kardeşlerimizin yorumlarını görüp değerlendirelim

insallah bilmiyorum iyice biktim faceden girdiler ilk once sonra bida kurtulamadim bu siteye bile mudahele ediyolar bazen giremiyorum hotmaillere kac sefer code degistirdim faydasi yok bakalim sagolun

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Firewall kurup dnsnizi comodo guvenli dnsye ayarlayiniz , combofix taratip online sifrelerinizi ve guvenlik sorularinizi degistirin , fb profilinizde uygulama ayarlarlarindan tanimadiginiz uygulamalari kaldirin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.