format bilgisi (yorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
s.a arkadaşlar format atıcam da acaba win 7 yüklesem sorun olurmu? pc özellikleri şu :
masaüstü,
Xp sp3 yüklüydü, pentium 4 - 3.20 ghz, 1 gb ram ve 512 mb ati ekran kartı.

gizemli56

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
681
0
yükleye bilirsin hemde çok basit ayrıca win xp çalışan oyunlar win 7 dede çalışır çok düşük ihtimal çalışmaya bilir

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
yooo oyun felan fazla oynanmaz genelde o pc de hani bi fifa yükleriz ayda yılda bir oynanır.. sadece ablam tv de dizi izlemez gelir pc de izler... :) o bakımdan yanii ...

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
şu anda başlattım ama tam olarak format atmadım ama kurulum öncesi çıkacak olan pencereleri çok yawaş açıyo kurulum başlıyor dedi ve hala aynı yerde kaldı acaba yüklemesem mi ? ? ? :S :S

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
valla cyi sildm artk geri dönüşü yok .. formata başladı ne kadar süreck bakalım.. :S :S dua edin sorunsuz halledeyim ... :S kndi lptobuma yüklerken hiç bi driverini kurmuyordum ama acama masaüstünde farkedermi?? ekran kartı ses eternet gibi driverleri yüklememe gerek var mı ? ? ?

Son düzenleme:

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
valla cyi sildm artk geri dönüşü yok .. formata başladı ne kadar süreck bakalım.. :S :S dua edin sorunsuz halledeyim ... :S kndi lptobuma yüklerken hiç bi driverini kurmuyordum ama acama masaüstünde farkedermi?? ekran kartı ses eternet gibi driverleri yüklememe gerek var mı ? ? ?

format cd sine baglı bazi format cd sinde kurmana gerek yok bazılarıdan kurman gerkir

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
:) eyvllah sağol , sağolun.. şu anda format sonrası proğramları yüklüyorum winrar,mozilla vs.. arada az az donmalar yaşanıyor... :S acaba yeni formatladım diemi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.