Windows format iso hazırlama

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi arkadaşlar ben format iso hazırladım dosya büyük olduğun rufusla flasa yazdıramadım yardımcı olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
dosya büyük sanırım arkadaşlar nasıl yazdırabiliriz iso dosyamın boyutu
WiNIE7.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi arkadaşlar ben format iso hazırladım dosya büyük olduğun rufusla flasa yazdıramadım yardımcı olurmusunuz

Elindeki .iso kalıbından büyük bir usb disk bulman gerekiyor. Eğer bulma imkanın yoksa daha düşük boyutlu (3.07gb) windows 7 iso kalıplarını deneyebilirsiniz.

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Liserjik
hıocam resimdeki dosya iso uzantısı değilki .daa uzantısı , rufus kabul edermi bu uzantıyı hiç denemedim

eskehacettepe
senin uzantın .daa dosya uzantisi , bunu iso yada nrg yapman lazım flash belleğe yada dvd ye yazdırmak için

Haklısınız teşekkür ederim. Poweriso logosunu görünce iso zannetmiştim.
Daa dosyası PowerISO'nun arşivi diyebiliriz. Ki bunu rufus ile yazdıramayız. İstediğiniz sistemin iso dosyasını indirip kurunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.