format sorunu

sefai38

Üye
23 Tem 2012
130
0
selamun aleyküm arkadaşlar. benim sorunum 2 pc im var pcmin biri format kabul etmiyor atamıyorum. A pcim sorunsuz çalışıyor fakat b pcim format kabul etmiyor.b pcimdeki hard diski a. pcime takıyorum format sorunsuz atılıyor fakat tekrardan b pcime takınca çalışmıyor. a pcimdeki çalışan hard diski b pcime takınca yine çalışmıyor sizce hata nedir

sefai38

Üye
23 Tem 2012
130
0
yani demek istediğim format atamadığım bilgisayarımdaki hard diski çıkarıp çalışan bilgisayarıma takınca sorunsuz bi şekilde format atabiliyorum fakat tekrardan diğer bilgisayarıma takınca bilgisayar açılmıyor

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
Diğer bilgisayarda format atığında başka bir hhd veya ssd varsa grub ona kurduğu için çalışmayabilir eğer varsa diğerlerini çıkarıp format atmak istediğin hdd tak tekrar format at.Diğer bilgisayarın format almaması konusunda ise format dvd veya usb ile boot edebilmek için bios ayarlarını yapmamış olman olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.