formatan sonra

12 Eyl 2012
89
0
arkadaşlar format atırmak zorunda kaldımda format atılmadan önce bazı txt dosyalarında belgeler vardı bunları geri getirebilir miyim

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Geri getirirsin tabii ki de.Eğer C diskinde Windows.old isimli bir klasör varsa klasörün içine gir ve aramaya istediğin txt nin adını yaz çıkar.Tabii eğer Windows.old varsa.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Alakası Yok Geri Getirmek İmkansız Bikere Ne Saçmalıyonuz.

Dostum geri getirebilir ben öyle biliyorum formattan sonra özel(gelişmiş) kurulumu seçtiyse Windows.old isminde bir klasör windows'un kurulu olduğu dizine yedeklenir.Yani eski windows'un bir kopyası oluşturulur.İstenen dosyalar o klasör içerisinden alınabilir. Ben bu şekilde biliyorum

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
goog le amcadan programlar var ama

1 tanesinin bile getirdiğini görmedim ne getiriyor

format yüzeysel siliyor getirdiklerini za ten görme şansın yok bozuk bir şekilde

ve üstüne üstlük hardisk mahvediyor çok çabuk sektör hatası alırsın hiç deneme

1 hardisk bozdum tmr etsemde orjinali gibi olmadı

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
Kardeim bence sen txt leri boswer ılk bılısım dunyasında baska bı sorunun var oda format atmak ılk format atmayı ve sıstemı ogren temelı saglam at ben bılısım okuorum donanım konusundada ıyımdır herzaman yardım ederım anlayamadıgın kafana takılan bısey olursa burdaım ama ılk formatı ogren gercekden bosver dosyaları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.