formatdan sonra

derya09

Üye
17 Şub 2011
76
0
merhaba herkese kolay gelsin bilgisayarım windows8 di format attırdım Windows 7 ultimate bilgisayarım fesde farmvilde bile kasmaya başladı yardım ederseniz sevinirim
i şlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @2.50GHz 2.49 GHz
Ram: 6.00 GB (kullanılabilir miktar :2.41 GB.....9
Şimdiden tşk

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Bu konuya girip üstten 2. programı, yani '' DriverScanner '' ı indirin:

http://www.turkhackteam.net/program...r-bulucu-guncelleyici-hepsi-tam-surumdur.html

İndirme işlemi bittikten sonra programı yükleyin. Full yaptıktan sonra bilgisayarı tarayın. Çıkan sürücülerden Mouse/Klavye sürücüleri dışındakilerin hepsini güncelleyin.

Sonra buradan bilgisayarınıza uygun olan Microsoft Visual C++'yı indirin ve onu da yükleyin:

Microsoft Visual C++ ndir - Gezginler

En son Directx kurulumu yapmanız gerekecek. Onu da buradan indirip yükleyebilirsiniz:

DirectX 11 İndir - Microsoft DirectX 11 Sürücüleri - Tamindir

Kolay gelsin :)

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana

http://www.turkhackteam.net/program...r-bulucu-guncelleyici-hepsi-tam-surumdur.html

İndirme işlemi bittikten sonra programı yükleyin. Full yaptıktan sonra bilgisayarı tarayın. Çıkan sürücülerden Mouse/Klavye sürücüleri dışındakilerin hepsini güncelleyin.

Sonra buradan bilgisayarınıza uygun olan Microsoft Visual C++'yı indirin ve onu da yükleyin:

En son Directx kurulumu yapmanız gerekecek. Onu da buradan indirip yükleyebilirsiniz:

Kardeşim bu linkleri senin için topladım. Gerekli açıklamayı da yaptım. Uygula, sorunun çözülsün :)

derya09

Üye
17 Şub 2011
76
0

dediklerinizi indirdim programları yükledim kurudm ama değişen bişi olmadı bu arada fan çok hızlı çalışıyo eskiden hiç ses yoktu şuan sürekli çalışıyo

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
O halde tozlanmıştır. Laptop kullanıyorsan ısınma sorunu olabilir. Bilgisayarın RAM'ini boşaltmak için ve bilgisayardaki yüklerden kurtulmak için sana 3 program vereceğim şimdi. Bunları uygula:

1- Advanced System Care 7'yi indirip gereksiz RAM kullanımını azaltman ve küçük kalıntı virüsleri silip, hataları onarman gerek. Programı buradan indirebilirsin. Bu işlemleri kendisi bir tık da yapıyor zaten.

Download Advanced System Care 360 zip

2- Buradan Magic Speed 3.8'i indirip bilgisayarın sorunlarını gidermen lazım:

http://www.turkhackteam.net/program-bolumu/948743-magic-speed-3-8-serial-baska-yerde-yok.html

3- Buradan da Malwarebytes Anti-Malware'yi indirip bilgisayarındaki virüsleri sil:

http://www.turkhackteam.net/program...tes-anti-malware-1-75-full-turkce-serial.html

Bu işlemlerin sonunda bilgisayarın hızlanacaktır. Selam ve dua ile kardeşim :)

applycommand

Yeni üye
8 Eki 2013
47
0
dostum "fesde" nedir iki dkdır fesde nedir diye düşünüyorum yapmayın ya :))) neyse öncelikle kasanı aç fanları sök fanlarda yağ haznesi bölümü vardır oraya bi miktar makine yağı sonra işlemcini sök termal macunlar vardır bilgisayarcılarda bulursun bi miktar işlemcini üstüne sonra kasanın dikkatlice hafif hafif elektrikli süpürge ile çek sonra kasanı kapat bios ayarlarını defaulta al ve orjinal windows 7 ultimate kur ve Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.5 ile crackle optimizasyon aracı olarak advanced system care antivirüs olarak norton internet security browser olarakta opera yı öneririm kolay gelsin ;)

derya09

Üye
17 Şub 2011
76
0
sorunu halletdim Windows 8 geri yüklettim buarada yardımlarınız için çok tşk ederim ilgi alaka çok güzel tht ailesi dediğiniz bu olsa gerek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.