Forum kuralları hakkında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

razor241

Üye
7 Şub 2012
249
0
THT'den
Arkadaslarım kardeslerim abilerim küçüklerim... ;) Ben artık yanlıs yere konu açmaktan , sürekli ihbar edilmekten bıktım. Birde konu açınca örn : bi prog yazdım bunu paylasıyorum ama bununla ilgili resim ve virüstotal linki de paylasmam gerekiyrmus. Sağolsunlar bir kaç arkadas yardım ettiler ama dediklerini yapıyorum halen resim ve virüstotal isini beceremedim. Bide söyle bi sey var. ben bazı işe yarayacağını düşündüğüm prog'ları YM ' de paylasıyorm. Konu yanlıs yerde diyorlar. Oranın adı YM değil mi? sadece yardıma ihtiyacı olanlar mı açabiliyor yoksa yardım etmek isteyenlerde mi?

Aftemelouchos

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,695
2
Balıkesir -- Erdek
Yardım merkezine,sadece yardıma ihtiyacı olanlar konu açar.
Linkli konular açılmaz.
Programlar Bölümünde ise virüs total'a gerek yok sadece açıklama ve resim koyman yeterli,resim işinide programı alacağın yerde resmin üzerine sağ tıklayarak resim urlsini kopyala ve siteden cevap yazma paneline gelerek dağ resimli butona tıklayarak yapıştır ve enterla bu kadar :)

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Şöle Anlatıyım Burası Sadece Yardım Merkezidir Burda Yardımdan Başka Hiçbir Konu Açılmaz Tek Şartla Program Paylaşabilirsin Ama Oda Şöleki Üyenin Teki Bir Program Arar İsmini Bilmez Yada Yada Unutur Hnagisi Olursa Artık Tek Kaideyle Ozmna Okonu Altında Paylaşabilirsin Ama Yalnız Okonu Altında Ekstra Konu Açılmaz Yani ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.