Foruma İnci Saldırısı mı var?

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Duyduğuma göre saçmalayan bir kullanıcıdan inci sözlük saldırısı geleceği kulağıma geldi. Ne kadar doğru bilemem ama zaten üyelik kapalı sanırım, başka türlü nasıl girme şansları var? Hepsinin hesabı olacağını sanmıyorum.

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Az önceki adam etkilemesin seni yok öyle bir şey olsa bile bizim karşımızda ŞANSLARI YOK

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Teşekkür ederim bilgi içinde bir konu daha açıldı gördüm az önce, şansları yok tabiki. Neyse biz devam edelim arkadaşlar iyi forumlar.

7 Ocak 2013
73
0
Kardeş birincisi nerden duydun bunu bir diğeri gelirlerse gelsinler onlardan mı korkacaz saldırıda ne ki karga sürüsü gibi gelip küfür edip giderler en fazla yapabilecekleri bu...

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Kardeş birincisi nerden duydun bunu bir diğeri gelirlerse gelsinler onlardan mı korkacaz saldırıda ne ki karga sürüsü gibi gelip küfür edip giderler en fazla yapabilecekleri bu...

Az önce kasım 2009'da hesabını açan bir asteğmen mail güvenliği kısmında aaaaaaaaaaaaaa diye bir konu açtı ve aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yazdı sonra ihbar ettik ne yapıyorsun dedik uyarmaya çalışıyorum inciciler geliyor dedi.Arkadaşımız da bundan söz ediyor olan bu diğerinde sana katılıyorum

Son düzenleme:

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
bende görüm şimdide yazmıslar cecap yazmayacağız onlara yöneticilerde silerler zaten öle kalırlar

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Sonuçta bizlerle baş edemeyeceklerini biliyorlar. Neyse artık görevimize dönelim.

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
onlar saldırı yapacaklarını düşünoylardı kapak oldular yapcak bişey yok doğru herkes işine devam etmeli

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Arkadaşlar kontrol ettim kapalı mı açık mı ? Ve sonuç AÇIK demek ki öyle bir şey yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.