Forumda Örnek Aldığınız Kişiler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Tüm saldırı tim'i :)

lWjOPQ.gif

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
O kadar kişi sayemizde Linux'a başladı Allah'ın bir kulu HocaXD'ye saygılar dememiş iilginç olmuş :)

LahmacunBey

Uzman üye
30 Tem 2016
1,582
3
Fırın
O kadar kişi sayemizde Linux'a başladı Allah'ın bir kulu HocaXD'ye saygılar dememiş iilginç olmuş :)

Benimde sayemde grafiğe başlayanlar oldu fakat :).. Rütbe küçük olunca nabtığın önemli olmuyor (bu arada kimsenin yüzüne vurmuyorum başlayanlara devam etmelerini söylüyorum buradan :) )

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
UNEQUAL.
Çünkü kendisi ciddiyeti ve espritüyelliği aynı anda yaşamıyor gerektiği yerde ciddiyeti gerektiği yerde de biraz da olsa espriyütelliğini önplana çıkarıyor.Tek örnek alınabilecek şeyler bunlar mı ? Hayır.Bir örnek alanacak daha şeyi varsa o da çalışmak,gayretmek.

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5

Elemanın sorduğu soruyu 180° kıvırıp, mevzuyu yöneticilere saygıya değindirerek, ayrıyeten saygıdeğer üstlerinize selam yollayarak ne iyi etmişsiniz. Bu biraz Komili reklamlarına döndü bana kalırsa.

Soruya gelecek olur isek, tabii ki de, kuşkusuz ByZehirX üstadımdır. Eminim, son kararım.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Elemanın sorduğu soruyu 180° kıvırıp, mevzuyu yöneticilere saygıya değindirerek, ayrıyeten saygıdeğer üstlerinize selam yollayarak ne iyi etmişsiniz. Bu biraz Komili reklamlarına döndü bana kalırsa.

Soruya gelecek olur isek, tabii ki de, kuşkusuz ByZehirX üstadımdır. Eminim, son kararım.

Soruyu Asla Kıvırmadığımı Belirtmek İsterim Yukarıda Üyemize Söylediğim Gibi Konu İlk Başta Yöneticileri Kıyaslar Bir İçeriğe Sahipti Bende Bu Sebeple Yazdım o Paragrafı Amacım Asla Üstlerime selam Yollamak Değil Elbette Üstlerimi Severim Sayarım ( rica ediyorum bunuda yanlış anlamayın ) Fakat Dediğiniz Gibi Bir Şey Yapacak Olsam Özel Mesaj Yoluyla İletişime Geçerim Konularda Mesaj Olarak Dile Getirmem Düşüncenize Saygı Duyuyorum Bütün Bu Yazdıklarım Size Göre Komili Reklamı Olabilir Fakat Benim İçin Yazıyı Okuyan Kardeşlerime Bir Nasihat Niteliği Taşıyan Bir Paragraf Bunlar Benim Düşüncelerim, Düşüncelerimi Sizler Gibi Paylaşma Hakkım Vardır Herhaldi Değilmi ? Bütün Bunlara Ek Olarak Orada Yazdıklarımdan Bir Cümlem Dahi Size Göre Yanlışsa Tabiki Bir Şey Demeyeceğim İnsana İnsan Olduğu İçin Saygı Duymak Gerektiğini Söylemem Yanlışmı, Forumumuzda Kişisel Olarak Bir Üyeyi Sevmesek Dahi Ona Saygı Duymamız Gerektiğini Söylemem Yanlışmı ,Yöneticilerimizde Üst Düzey Yöneticilerimizde Birbirinden Değerli ve Başarılı İnsanlardır Öyle Olmasalar Buralara Nasıl Gelebilirlerdi Değilmi Peki Bu Söylediğim Yanlışmı ve Son Olarak Yöneticilerimizi Kıyaslar İçerikteki Konuların Açılmamasını ve Göze Hoş Gelmediğini Söylemem Yanlışmı Bu Sorularımın Cevaplarını Size Bırakıyorum Hayırlı Geceler İyi Forumlar Dilerim..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.