Forumumuza Disiplin Getirelim! Destek Çıkın Konuya Bakın!

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Arkadaşlar Korgenerallerim, altlarım üslerim. Sizlerden bir ricam olacak. Bugün forumumuzda bakın forumumuz diyorum çünkü bu hepimizin ortak forumu burda kimse hiç bir şeyi sahiplenmiyor yada bir birine düşman değil. Neyse asıl amacımız bugün forumda gezerken birbirlerine (afedersiniz) ' aq ' gibi kelimeler görüyorum. Bunu herkes görüyordur. Bunların ortadan kalkmasını sağlayalım, bu bizim görevimiz ve, üstteğmen üstteğmeniğini albay albaylığını bilmeli. Burada kimseye emir vermiyoruz bizim ne haddimize, ama bir birimize karşı disilpine yönelik rütbelerimize yönelik konuşursak davranışlarımızı ona göre ayarlarsak hep forumun güzelliği için hemde bizim için çok iyi olacak. Tasarım yaptıracaklar bile bana tasarım hazırlayın, şöyle böyle olsun diyorlar. Korgenerallere, üstlere saygı hiç yok. Bunların önüne geçmemiz lazım. Pek çok şey istediğimi sanmıyorum, bir kusurumu gördüyseniz affola, sizlerde bir düşünün yeni bir başlangıç yapalım.

Son düzenleme:

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Merhabalar.

Forum düzenini bozucu, ahlak kurallarına uygun olmayan, konu dışına çıkan mesajlar vb. durumlarda ilgili mesajı forum yönetimine
report.gif
butonu ile rapor edebilirsiniz. Mesajları yada konuları bizlere rapor ettiğiniz takdirde gerekli düzenlemeler ve-veya cezalandırmalar en kısa sürede gerçekleştirilecektir.
İyi forumlar dilerim.

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Haklısın :) Bu Tür Argo Sözcükler Kullanıldığında Karşı Taraf Kötü Hissediyor Kendini :)

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Daha bugün bir örneğini gördük, kendisine yardım gelmeyince bizlere hain diyor.

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Her yerde var oyleleri :) Gecen Ben de Birine Yardim Etmistim Benim Disimda da Bir Kac Kisi Yazmisti. Konu Sahibi Gereksiz Azarladi Bizi Yardim Etmiyoruz Diye :) Takmamak Lazim He Deyip Gececeksin :)

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
haklısın seninde dediğin gibi rütbe çokta önemli değildir ama biraz saygılı olabilir hani bilgisinin senden daha fazla olduğu içinde olsa...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.