Forumun Ticarethanesi Neden Yok ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pakyürek™

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
921
0
Her Forumda En Az 1 Bölümü Ticaret İçin Açıyolar.
THT Misyonuna Aykırı Bi Durum Değil Gibi Gözüküyor Neden Ticaret Hane Açılmıyor. :RpS_confused:

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
çünkü modlardı adminlerdi çok yoğun oluyor forumda birde adamlar ticaret haneylemi uğraşacağız diyorlardır

Pakyürek™

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
921
0
Dolandırıcılık Olmamaması için Çözümün Belli Bir Üye Gurubununun Orda Konu Açabilmesi
Bunuda Haftalık Veya Aylık Bazlarda O Guruba Eklenecek Üyelerin Düzenlenmesi Şeklinde idare Edilebilir.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Evet bencede kurulabilir fakat bir modumuza sordugumda ticaretin yasak oldugunu söyledi ve kurallarada saygılı olmak gerekir :)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Ticaret bölümü açacagız ama bu defa başka sitelerin reklamı yapılacak ister istemez babacanlarım onuda geçtim biri diyecek beni dolandırdınız öbürü diyecek ben paramı alamadım ondan sonra uğraşdur babacanlarım olumsuz :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.