Fotoğraf açılmıyor

Vfor3

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
443
1
Konya
Arkadaşlar ufak bi aradan sonra tekrar döndüm THT'ye şimdiden kolay gelsin. Ben USB Kablosunu telefonuma bağlıyorum ama telefonumda gözüken resimlerin bazıları bilgisayarda gözükmüyor. Resme tıkladığımda ise, Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya en yeni Fotoğraf Görüntüleyicisi güncelleştirmelerine sahip olmadığınızdan bu resmi açamıyor. yazıyor. Bi yardım edermisiniz arkadaşlar.

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Bilgisayarınızdaki sürücüleri son sürüme güncellemeniz gerek. Özellikle ekran kartını. Ekran kartını güncellemek için Nvidia ve ya Ati, hangisini kullanıyorsanız kendi resmi sitesinden en güncel ekran kartını indirin. Sonra Directx ve Microsoft Visual C++ yı indirin ve onları da bilgisayarınıza kurun. En son Advanced Systemcare 7 ile bilgisayarın sorunlarını çözün ve hızlandırın. Durum değişmezse buradan bildirebilirsiniz.

Vfor3

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
443
1
Konya
Bilgisayarınızdaki sürücüleri son sürüme güncellemeniz gerek. Özellikle ekran kartını. Ekran kartını güncellemek için Nvidia ve ya Ati, hangisini kullanıyorsanız kendi resmi sitesinden en güncel ekran kartını indirin. Sonra Directx ve Microsoft Visual C++ yı indirin ve onları da bilgisayarınıza kurun. En son Advanced Systemcare 7 ile bilgisayarın sorunlarını çözün ve hızlandırın. Durum değişmezse buradan bildirebilirsiniz.
Kardeşim pc yeni ''Nvidia ve ya Ati'' olduğunu nerden bileceğim ?

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
'' Bilgisayar '' a sağ tıklayıp '' Yönet '' deyin. Oradan '' Aygıt Yöneticisi '' ne girin. Ve '' Görüntü Bağdaştırıcıları '' na tıklayıp altında çıkan markaya bakın. AMD-Ati ve ya Nvidia olduğunu göreceksiniz. Sonrasına gelecek olursak, mesela Nvidia ise, Google'ye Nvidia yazıp ilk çıkan siteye gireceksiniz. Oradan bilgisayarınızın ekran kartı markasını gireceksiniz. Örneğin: Nvidia Geforce GT 520M gibi. Tek tek seçeceksiniz. Ve bununla birlikte aynı yerden 64 Bit ya da 32 Bit olduğuna dair İşletim Sisteminizi de seçin. Sonra arama tuşuna bastığınızda çıkan sürücüyü indirip yükleyin. Kurulum bittikten sonra bilgisayar bir kaç kez baştan başlayabilir. Bu şekilde ekran kartını güncellemiş olursunuz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.