Fotograf Makinesi mi Gopro mu

By Talha

Üye
7 Eki 2012
151
0
Merhaba arkadaşlar Benim 2000 tl gibi bir bütçem var ben kararsız kaldım ben video çekmeyi seven birisiyim yani youtuber olmayi dusunuyorum masa üzerinde videolar çekmeyi düsünüyorum ama bir yandan da Dslr makinami alsam videoda gopro hero4 gibi isimi gorurmu gorurse tavsiyeleriniz bekliyorumm marka ve neden o şeklinde yazarsanız sevinirim.

Konu yanlis yerdeyse kusura bakmayin

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Kardeşim adı üzerindedir zaten go proların aksiyon kamerası olarak geçer outdoor olarak kullanacaksan go pro yu tavsiye ederim ama eğer normal profesyonele yakın resimler elde etmek istiyorsan normal canon 650d gibi bir makine alabilirsin diye düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.