FPS Sorunu

kimmbubatuhan

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
395
0
Bilgisayarımın oyun içindeki fps ini nasıl yükseltebilirim.

Özellikle rust oynuyorum fakat bilgisayarım yeni olmasına rağmen 15 FPS

ile oynuyorum çok sorun yaratıyor neler yapabilirim nasıl artar.(grafikler düşükte)

FuaTurkHT

Üye
23 Nis 2015
203
0
Benim de LoLde çok düşük SolidStarın programını kullanıyordum lisansı kaybettim yeni programın çıkmasını bekliyorum galiba Martın 5inde çıkacak sen de bekle SolidStar programı çıkarsın o program FPS arttırıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.