FPS Sorunu

kimmbubatuhan

Katılımcı Üye
20 Eki 2014
395
0
Selamın Aleyküm öncelikle;

Arkadaşlar Ben dizüstü bilgisayar kullanıyorum 10 ay önce aldım.
Bu bilgisayarı ilk aldığım zamanlarda oyunda 240 FPS alıyordum.
Fakat şimdi yeni formatlıyıp birde bios ve driverlarım güncel olmasına rağmen 40-50 arası alıyorum.
Bilgisayarımı eski haline nasıl getirebilirim neyi yanlış yapıyorum anlayan arkadaşlardan bilgi bekliyorum teşekkürler...​

MasTerVendetta

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
472
0
Ankara
Aleyküm Selam kardeşim ilk olarak razer cortex programını indirip üst çubuktan boost>> twerak kısmından alttaki optimize butonuna basmanı ve oyunları razer cortex ile çalıştırmanı önerebilirim

ikinci olarak GPU XTREME GAMİNG PRO adlı bir program gelmek üzere SolidStar'ın profiline bakarsan sanırım yarın gelicekmiş o program işine yarayabilir

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Ekran kartıyın ve diğer tüm driverleriyin güncel olduğundan emin ol. Birde sıcaklık değerlerini kontrol edeiblirsin. 70-80 derecenin üstündeyse bi fan temizliği falan yapaiblir/yaptırabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.