fraps kullanımı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzabetül

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
801
0
arkadaşlar fraps kurdum fakat kullanmasını bılmıyorum.nedte araştırdım özellıklerı benımkıyle çok farklı.kullanmasını bılenlerden yardım beklıyorum

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
f9 ile kayıta başlar f9 ile bitirir.Kayıta başladığı an sayaç kırmızı olur bitince sariya tekrar geri döner.

yavuzselim46

Katılımcı Üye
31 Ağu 2011
341
0
genellikle oyunlar icin kullanılıyor onla örneğin masaüstünün videosunu cekemezsin dosyanın sitenin videosunu resminiğ cekemezsin

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
arkadaşlar fraps kurdum fakat kullanmasını bılmıyorum.nedte araştırdım özellıklerı benımkıyle çok farklı.kullanmasını bılenlerden yardım beklıyorum

Yeni versiyon Fraps üzerinden kullanımını anlatıyorum, İnceleyin :

96326992.jpg

1. Fraps'ı Minimize başlat
2. Fraps penceresini sürekli göster
3. Bilgisayar başlarken Fraps'ıda başlat.

72510520.jpg

1. Kriterlerin kaydolacağı yer
2. Görüntü kalitesi gösterge tuşu
3. Çekim kriteri
4. Zamanı kısıtlama
5. En iyi veya en kötü kalite
6. Kriter kayıttan sonra durdur
7. Kriter kayıt yerini değiştirme tuşu
8. Kaydedilecek dizini göster
9. Sayı göstergesi tuşu
10. Görüntü kalitesi sayısını gizler
11. Sayı gösterge paneli
12. Sadece updatelerde sayıyı yenile

49394689.jpg

1. Videoların kayıt olacağı yer
2. Video kayıt tuşu
3. Video kayıt ayarları
4. Video kayıt yerini değiştir
5. Video kayıt yerini göster
6. Çıkış sesini kaydet
7. Ses ve video hareketini kaydetme
8. Video'da imleci gizle
9. Orjinalinden daha yavaş kayıt yap

46521813.jpg

1. Resimlerin kayıt olacağı yer
2. Resim kayıt yerini değiştir
3. Resim kayıt dizinini aç
4. Resim çekme tuşu
5. Resmin köşesinde sayı içermesi
6. Resim çektikten sonra ? sn sonra görüntü kalitesini yenile
7. Resim formatı

Oyuna girmeden önce Fraps açılmalıdır, sonra oyuna girilmelidir. Aksi takdirde çalışmaz ...

Son düzenleme:

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Cnyylmz Kullanımı Vermiş Zaten.. Bende Sana Resimli Anlatımdaki FRAPS'ın Full Sürümünü Vereyim (Sendeki Full İse Sorun Yok O Zaman) :)

NOT : GEREKLİ AYARLARI YAPMAZSAN 30 SNY VİDEO ÇEKER. UYGUN AYARLARI YAPTIKTAN SONRA 10-15 DK VİDEO ÇEKEBİLİRSİN.
(En Son 17 DK Video Çektim , Sınır Ne Kadar Bilmiyorum) :)

TIKLA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.