FreeZ0ne Keylogger V2.0

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
Merhaba Arkadaşlar Keyloggerimi Biraz Geliştirdim
Ve Sizlere Sunmak istedim :RpS_thumbsup:
Eklenen Özellikler
+Log Yoksa Mail Almama Özelliği Eklendi
+Regedit Kapatma Eklendi
+KeyScrambler Kapatma Eklendi
+UAC'ı Kapatma Eklendi
+Anti SandBox Eklendi
+Görev Yöneticisi Kapatma Özelliği Değiştirildi
+Log Alma Süresi Ayarlama Sorunu Düzeltildi

ynRD3k.png

q2RD43.png

3. Sürümünde Ftp Ve Ekran Resmi Gönderme Özelliğide Eklemeyi Düşünüyorum :RpS_thumbsup:

İndir
VirusTotal

Moderatör tarafında düzenlendi:

emreli12

Yeni üye
5 Haz 2010
2
0
kimi kadırıyorsun içine keylogger yuleyim verion linki... olur böyle vakallar esed nod32 yakalar:)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Konu paylaşımı bolum kuralları madde 5 göre düzenlendi.Download lınkı tarafımdan upload edılıp takibi sağlanacaktır.Konu sahibi yenı lınk upload durumunda forumdan suresız uzaklaştırılır.

Paylaşım Temiz.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Kardeşim bir sorum olacak.Revalation Keylogger'da bi 15dk sonra loglar gelmiyor hata veriyor.Bunda öyle değil sorunsuz geliyor değil mi?

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
Kardeşim bir sorum olacak.Revalation Keylogger'da bi 15dk sonra loglar gelmiyor hata veriyor.Bunda öyle değil sorunsuz geliyor değil mi?

Kendim test ettim 20dk boyunca hiç kesinti olmadı sonra gmail şifremi değiştirdiğim için doğal olarak log gelmedi yani öyle bi sorunla karşmadm

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Kendim test ettim 20dk boyunca hiç kesinti olmadı sonra gmail şifremi değiştirdiğim için doğal olarak log gelmedi yani öyle bi sorunla karşmadm

20 dk sabitliği ve yolunda çalışması için yeterli bir süre değil en az 2 hafta kesintisiz log gelmesi lazım

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
2 hafta boyunca test etmedim test edebilirim

Edit: Şu andan itibaren testetmeye başladım :D

Son düzenleme:

deniz59100

Üye
26 May 2013
91
0
Usta Hıc bı sekılde yazdıkları gelmıyor sadece bos maıl gelıp duruyo bunu karsıya yedırsende bsy ogrenemessın ne sıfre qelıyo ne yazdıgım bsy gereksız program klavye kaydetme ve ekran foto eklersen bi işe yarıyabılır aksı halde çöp + sureklı program kendını acıp duruyo cok bellı oluyo pcde vırus oldugu bunlarıda cozersen yararlı program elıne saglık fakat dedıklerım olmadan dedgıım qbı çöp sadece nereye qrıp cıktıgını soyluyo sıfre vs almadıktan snra sadece bakarsın :D

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
Usta Hıc bı sekılde yazdıkları gelmıyor sadece bos maıl gelıp duruyo bunu karsıya yedırsende bsy ogrenemessın ne sıfre qelıyo ne yazdıgım bsy gereksız program klavye kaydetme ve ekran foto eklersen bi işe yarıyabılır aksı halde çöp + sureklı program kendını acıp duruyo cok bellı oluyo pcde vırus oldugu bunlarıda cozersen yararlı program elıne saglık fakat dedıklerım olmadan dedgıım qbı çöp sadece nereye qrıp cıktıgını soyluyo sıfre vs almadıktan snra sadece bakarsın :D

Önerileriniz için teşşekkürler
Ekran Foto özelliği ekleyeceğim bir sonraki sürüme
şifreler geliyo kanıtı:
pY62pz.png

kullanıcı adının [email protected] şifreninde tht123 olduğu anlaşılıyor.

deniz59100

Üye
26 May 2013
91
0
Önerileriniz için teşşekkürler
Ekran Foto özelliği ekleyeceğim bir sonraki sürüme
şifreler geliyo kanıtı:
pY62pz.png

kullanıcı adının [email protected] şifreninde tht123 olduğu anlaşılıyor.

Benım hıcbı yazdıgım gelmedı o yuzden dedım sureklı program kendını altta acıp kapıyo bellı edıyo ama bı sıkıntı varsa cozersın kolay eyw cvp verdıgın ıcın

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
Benım hıcbı yazdıgım gelmedı o yuzden dedım sureklı program kendını altta acıp kapıyo bellı edıyo ama bı sıkıntı varsa cozersın kolay eyw cvp verdıgın ıcın

Bende böyle bi sıkıntı yapmadı e-posta bilgilerini yanlış yazmış olabilirsin
programda 1-2 sıkıntı var test ettim ama 3 versionunda bunları gidereceğim
en geç 1hafta sonra 3versionunu çıkartcam

dj akkon

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
650
0
eline saglık kardeşim guzel olmuş :) özellikle KeyScrambler Kapatma yı beyendim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.