frewall güvenlik sisteminde hile

NVIVO

Üye
3 Nis 2012
64
0
Konya
Merhaba,
Arkadaslar tkmt2'de 2 aydan fazla oldu bi hack çalistiramadim burdan defalarca yardim istedim ancak düzgün bir yardim gelmiyor lütfen bilgisi olan bi arkadas yardimci olsun...

Teşekkürler.

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
o mt2 serverdeki otopack sistemi özel kodlama ve ücreti 1000 TL sanırsam. çok güçlü firewall kurulu ve hileler itina ile kapatılmış kendi metin2 serverimdede sadece efsun botunu açtım efsun botuyla açılan 1-2 hile dışında yok. size tavsiyem otopack'ı aşmaya çalışın. siteden indirdiği bir dosya oluyor
serverlist.txt gibi bunu aşarsan sorun ortadan kalkıcaktır.

yasevyada

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
641
0
Yeni Metin Belgesi Açıyorsun İçine start Metin2.bin Yazıyorsun .bat Olarak Kaydediyorsun O Kadar Orada Hile Yapılıyordu Aynı Şey Sadece Firewallı Atlıyorsun

yasevyada

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
641
0
oyun açılırken sağ aşağıda kutucuk doluyor ya o dolarken hızlı olup görev yöneticisinden bir yolunu bulup kapatmayı dene :D

Son düzenleme:

NVIVO

Üye
3 Nis 2012
64
0
Konya
Kardeş öyle denedim tam star verince. Bat çalstirdim geliyo girişyeri ama aninda kapaniyo hani sadece bi kararti görüyosun (tabletten yaziyorum bazi harfler yok kusura bakma)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.