Windows Fujitsu Laptopa Format Atamıyorum

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
selam arkadaslar fujitsu laptopa format atamiyorum hardisk degistirdim ayni bu islerden anliyan arkadaslar sizce sorun ne olabilir buralarda takilip kaliyorum

video ki gibi ayni

https://streamable.com/dz5ghp

VAMC5x.jpg

06NAPb.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Format CD'sine yazdırılmış format dosyası hasarlı olabilir, stabil çalıştığına emin olduğunuz bir usb belleğe güncel stabil çalışan bir windows iso dosyası yazdırıp o şekilde format atmayı deneyebilirsiniz.

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
Format CD'sine yazdırılmış format dosyası hasarlı olabilir, stabil çalıştığına emin olduğunuz bir usb belleğe güncel stabil çalışan bir windows iso dosyası yazdırıp o şekilde format atmayı deneyebilirsiniz.

cevabin icin sagol usb ile denedim temiz baska cd denedim sonuc ayni hep ayni yerde kaliyor usb ve cd baska laptop denedim sorun yok hardisk degistirdim ramm cikarip taktim batarya cikardim hep ayni bir arkadas bios reset at dedi bende o kadar anlamiyorum siz kiymetli ve deneyimli arkadaslarin yardimini bekliyorum

maho33

Üye
8 Tem 2012
240
1
Merhaba,

Başka bir bilgisayarda ek hard disk olarak atayacaksın yani "D:" gibi... Ardından formatlayacaksın...

sagol usta baska bilgisayarda formattim sorunsuz tekrar laptopa taktim ayni yerde takilip duruyor windows starting-.......baska sorun var herhalde bu bios nasil reset atabilirim denemedigim o kaldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.