Futbol'dan iyi anlıyanlar bir bakabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
arkadaşlar ben klübe gidiyorumda

maç yaptığımızda göğsümde daralma oluyor ve top koşturamıyorum 5 dakika koştuktan sonra oluyor bu.

sigara içmiyorum kesinlikle neden böyle oluyor lütfen bir çözümü olan neler yapmayalım.

kondisyon eksikliğimidir bu? cevaplarınızı bekliyorum tşkler... :eek:http://www.turkhac

HideFlame97

Yeni üye
28 Tem 2011
20
0
U.S.
aga doktora falan görünmelisin, kalp hastalıkları falan genelde böyle ortaya çıkar zaten, sen bilmezsin aslında fakat futbol basketbol falan oynarken kontrolde falan ortaya çıkar.

PhaoN

Üye
27 Eyl 2011
53
0
Kesinlikle kondisyon eksikliği ve evde çok oturman biraz hareketli ol dostum, su içerken de az iç. Maçtan önce iyi ısın.
Mesela ben de 1 ay oynamayım arkadaşlarla halı saha maçına gittik o gün ölürüm ama sonra maça gitmeyi haftada 2 ye falan çıkardığımda sorun olmuyor. İşin sırrı sık sık yapıp vücudu alıştırmakta.

canseren

Katılımcı Üye
8 Kas 2011
427
1
37
Hatay
bol bol koş heleki bu sıcak havalarda yaglı yemeklerden kaç en önemlisi ve en acili bir doktorada gözük ne olur ne olmaz hayırlı akşamlar

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
arkadaşım diğer arkadaşlarında dediği gibi

1.bir doktora görün
2.eğer sağlamsan ki bence sağlamsın,günün belli bir zaman dilimini tempolu koşuya ayır..
3.tabi bunların yanında vitamin haplarıda alabilirsin.
(bizzat ben kullanıyorum.istersen vitamin ilacının adını pm olarak atayım.istediğin doktora sorabilirsin.hiçbir yan etkisi yoktur..)

Gladiator06

Yeni üye
24 May 2012
16
0
Kardeşim bendede aynısı oluyordu. Bende Gençlerbirliğinde 5 sene oynadım.

Açık havada koşu yap. Kondisyonunu artır.Ciğerlerin açılsın..
Bronşit felansan o yüzdende oluyor.

Gereksiz koşular yapma. Fazla hısr yapma ;)

Ayrıca bi hastalığında olabilir sağlık raporu al

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
maçtan önce iyi ısın , havalar sıcak yanında su bulundur maç esmasında içersin, ve koşarken ağzından nefes alıp verme burnundan al. gereksiz koşulardan kaçın.

rest00

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
374
0
Arkadaşlar benim sağlık raporum var. bişey olmazda :))

:)
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar hedefim gençlerbirliği inş bende giderim sağolun öneriler için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.