Galaxy Grand Neo i9060

bbsz123

Yeni üye
17 Nis 2014
45
0
Galaxy grand neo i9060 telefon aldım ve rootladım rootladıktan sonra telefon açıldı sonra cm11 yükledim fakat telefon açılmadı sonra orjinal romu odinden yükledim telefon samsung yazısında kalıyor yaklaşık 1 ay oldu telefonum kapalı duruyor nolur yardım edin help me please :( :(

bbsz123

Yeni üye
17 Nis 2014
45
0
telefoncuya verdim yarın gel al dedi gittim yapamamış öyle söyledi belkide uğraşmadı bilemiyorum rootladığım için garantiyede yollamadım

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
Unroot işlemleri falan var kardeşim onları forum xda developer de falan vardır geniş anlatımları.Bende pek bilmiyorum o işleri ama unroot edip eski işletim sistemini tekrar yüklemen gerekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.