galaxy s4

13 Eyl 2012
109
0
arkadaşlar samsung galaxy s4 almayı düşünüyorum teknosada 1899 tl iken akakce.com ve sahibinden.com da 1500 tl ürünün garantisinden orijinalliğinden şüphe etmeli miyim:RpS_confused:

TheDependent

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
546
0
akakce.com sağlamdır.ordan çok alışverişim oldu hem ben hem arkadaşlarımın.mesela akakce.com dan arkadaş 1 ay önce lg optimus 4x hd aldı 650 tl garantisi felan var.orjinal.normal teknodaki fiyatı 1100TL.Yani akakce.com iyidir.

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Isınma ilk çıktığında vardı sanırım daha sonra güncellemelerle düzeldiğini söylüyo kullanıcılar. Olsa bile fazla büyük oyun oynamadıkça (fifa-most wanted gibi) sorun olmaz her telefon ısınır zaten oyun oynarken.

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Ucuz olanlar yurtdışından geliyo her sitede aynı. Şikayetvar.com'da da aratırsan mesela İstanbul Bilişim Samsung Galaxy S4 diye şikayetleri görebilirsin her site için yapabilirsin bunu. O na görede alırsın alıcağını, çok şikayet görürsen korkma site ne kadar büyükse o kadar da şikayet oluyor. Çoğunuda çözüyolar zaten.

13 Eyl 2012
109
0
Ucuz olanlar yurtdışından geliyo her sitede aynı. Şikayetvar.com'da da aratırsan mesela İstanbul Bilişim Samsung Galaxy S4 diye şikayetleri görebilirsin her site için yapabilirsin bunu. O na görede alırsın alıcağını, çok şikayet görürsen korkma site ne kadar büyükse o kadar da şikayet oluyor. Çoğunuda çözüyolar zaten.
ucuz derken ne kadar:RpS_confused:

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Normal fiyatından ucuz işde 200lira falan aşağıda oluyo genelde orjinaller. 400-500 lira aşağıda olucak hali yok. Bazı reklamlar çıkıyo 200tlye iphone 5 diye :)

İstanbul Bilişimde 1650lira'ymış işde sen git en yakın Özdileğe bi bak bizim burdakinde 1679tl'ye satıyolardı. Hem garantisi falanda vardır.

Bide distribütör garantisi diye yazarsa sitelerde o da mesela samsung mu alıyosun Samsung garantisi altında oluyo. Bende xperia'yı İstanbul Bilişim'den distribütör garantiiyle alıcaktım o zaman 1849tl'ydi her yerde orda 1749'du, 10 tanemi ne getirmişler kaçırdım gittim 1849'a aldım sony centerdan :D

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Kardeşim eğer fiyatları düşük olursa şöyle bir özellikte var mesela ben 5-6 ay önce s3 mini aldım yaklaşık 1000tl ye...Ama başka yerlerde 850-800 tl ydi.Bu fiyat farkı garanti farkıdır.Benimkinde samsung garantisi vardı ama o düşük olanlarda genpa telpa garantisi olabiliyor ona da dikkat et derim ben...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.