garip olay (başımdan geçti)

ecqho

Uzman üye
30 Ağu 2008
1,104
0
arkadaşlar geçen gece başımdan ilginç bir olay geçti ve sizinle paylaşmak istedim..

arkadaşımla kaldığım yurdun balkonunda gece saat 3 - 4 gibi çay içiyorduk arkadaşım beni korkutmak için siyah bişeyler görüyorum gibi şeyler dedi bende ne yalan söyleyeyim korktum neyse içeri girdik ben odamdaki lavaboya giderken arkadaşımın kapıyı kapattığını gördüm ama sadece kapatmıştı neyse ben lavabya girdim kapıyı kitlemek istedim kapıya baktığımda ise kapı içerden kitlenmişti ve anahtar üstündeydi ve balkonun kapısıda kitliydi başkasının kitlemiş olma olasılığı hiç bi şekilde yoktu ve ben o gece çok düşündüm ve hala daha düşünyorum kapıyı kitledim mi diye....

işte böle bişey geçti başımdan paylaşmak istedim sadece.. :)

cin32can

Katılımcı Üye
3 May 2009
263
0
AŞIKSINDIR :D SEVGİLİNİ DÜŞÜNÜYOSNDUR O ANDA YADA BAŞKA Bİ ŞEYİ :D OLABİLR..
BAZEN TOWALATE GİDİYORM S.ÇMAYI UNUTUYORM HAHA : d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.