Çözüldü Geç uyanma sorunu hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Arkadaşlar bu sorun biraz değişik gelebilir ama ramazan başladığından beri full sabahlıyorum yani 8-9 lara kadar falan artık alışmışım hergn 19:00 - 20:00 arası uyanıyorum Fakat erken yatsam bile 22:00 da yatsam aynı 21:00 da yatsam aynı hiç uyanasım gelmiyor ne yapmam lazım pls.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
Benim anlamadığım 1 günü uyuyarak mı geçiriyorsun? Sorun tembelliğinden kaynaklanıyor olabilir azıcık bir şeyler yapmaya heveslen üşengeçliği üzerinden at.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Hocam steamdan hırs yaptığın bir oyunu satın al.O oyun için erken uyanacaksın.Kısaca birşeylere hırs yaparak erken uyanabilirsin o işi yapmak için.Online oyun olursa seni daha idare eder.Tabii o hırs gidene kadar.

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Hocam steamdan hırs yaptığın bir oyunu satın al.O oyun için erken uyanacaksın.Kısaca birşeylere hırs yaparak erken uyanabilirsin o işi yapmak için.Online oyun olursa seni daha idare eder.Tabii o hırs gidene kadar.

Hocam cs oynadığım için hiç uyuyasım gelmiyor Hep 1 el daha 1 el daha diye diye sabah oluyor.

Benim anlamadığım 1 günü uyuyarak mı geçiriyorsun? Sorun tembelliğinden kaynaklanıyor olabilir azıcık bir şeyler yapmaya heveslen üşengeçliği üzerinden at.

Hocam ramazan başladığından beri böyle Sahur a uyumak istemiyorum Sahurdan sonra yatmakda.

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
Hocam cs oynadığım için hiç uyuyasım gelmiyor Hep 1 el daha 1 el daha diye diye sabah oluyor.

Hocam ramazan başladığından beri böyle Sahur a uyumak istemiyorum Sahurdan sonra yatmakda.
İlk olarak annenize veya babanıza tembihliyorsunuz (yanlış anlaşılmasın istemek anlamında) sizi en fazla 7 saat uyutuyorlar daha fazla uyumaya çalışırsanız sizi tokatlıyorlar veya su döküyorlar yüzünüze bu sayede bütün günü uyumadan geçirebilirsiniz. Ciddiyim.

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Bence interneti kapattırmalısın ilk olarak . Fazla uyumanın birsürü sebebi var .ROmatizmal hastalıklardan , evin fazla havasız olmasından , gece uyurken rahat nefes alamaman dan dolayı sarhoş gibi kalkma tekrar uyuma isteği , tembellik (ekmek elden su gölden verdiği sorumluluk sahibi olmadığından ve etrafından devamlı beklenti içinde olduğundan) bence en büyük nedeni .

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Merhabalar

Benim kişisel tavsiyelerimden biri hayal etmektir. Üç duyu organını kullanarak yapılan görselleştirme meditasyonu denilen yöntemi kullanmanız yararlı olur. Bu yöntemde kendini mutlu hissedeceğin veya hissettiğiniz hayaller kurmaktır. Bu sayede daha uykuya dalmanız daha hızlı olacaktır.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Vücüdun belirli bir düzene alışması gerekiyor. Sizin bedeniniz şuan geç yatıp, geç kalkmaya programlanmış. Bu sorunu çözmek için erken yatıp, alarm ile uyanmayı deneyin. O zaman uyku düzeniniz düzelecektir.

İyi forumlar.

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Vücüdun belirli bir düzene alışması gerekiyor. Sizin bedeniniz şuan geç yatıp, geç kalkmaya programlanmış. Bu sorunu çözmek için erken yatıp, alarm ile uyanmayı deneyin. O zaman uyku düzeniniz düzelecektir.

İyi forumlar.

Hepinize teşekkürer :eek:pcuk Tüm yöntemleri deneyeceğim. Bu arada halsizlik diz boyu :D Onuda düzelteceğim bana bi format lazım.

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Aynı durum bendede mevcut şuan mesela aşırı uykum var bi nescafe içiyorum 10 dakika sonra aynı
gidip uyusam öğlen 3 gibi kalkacam uyuyunca sanki üzerime biri oturmuş kalkasım gelmiyor gözümü açıp bakıyorum hayatamıyım diye sonra tekrar mış mış :D

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Bence erken yat ve Hertes in dediği gibi hayal kurmak daha hızlı uyumani sağlayacaktır sabahada ard arda 3-4 tane remix müzik seçip alarm kur . :D illa ki uyanirsin . Bunu 3-4 gün yapsan zaten alışırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.