Gece aynaya bakabilirmisin ?

voko06

Üye
20 Eki 2010
90
0
Ankara
ben bunu 3 4 sene önce yaptım gerçekten girin banyoya aynanın karsısına oturun yanınızdan turkuaz rengi ışıklar geçiyo bizzat :D şahit oldum ama her babayiğit yapamaz yani .

StrongsAire.exe

Katılımcı Üye
15 Tem 2010
768
113
/.root
Kardeşim cinler Farklı bir boyutta yaşarlar.Biz cinleri göremeyiz fakat onlar bizi görebiliyor fakat ahiretti biz onları görücez onlarda bizi göremicekler.Yani onları görmek için böyle saçma şeyler yapmanıza gerek yok.Biraz sabredin :)

roo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
293
0
Bursa
Baktım ben kendimi gözlerim karanlık gördüm burnumun aldı aydınlık üstünü karanlık gördüm saten gece bakınca arkanızda biri varmış gibi hissediyorsunuz

CILGIN TURK38

Yeni üye
24 Ocak 2011
3
0
Bu gıbı seylerle bence saka yapmayın ıyıce arastırın bana hak vereceksınız umarım hıc bırınız yüz yüze gelmek zorunda kalmazsınız

'SiyahSancaK

Uzman üye
12 Şub 2011
1,264
0
Nereye
ya miletin can skıntısından ne yapcaqını bılmıor saçma sapan bi konu ya ne alaka aynaya baknca görüomssn konuyu açan bile inanmıyodur buna emınım :))

25 Ocak 2012
84
0
Dıkkatlıca bakın yuzunuze baktıgınız zaman sakın felag nas surelerını ters okumayın ama ıstedıgınızı gormek ıstıyorsanız gece yarısı aynaya bakarak 100.000 tesbıh cekerek karırın deyın yanınızda arkadas olacak 40 devam edınılırsa tesırını gore bılırsınız eger cınler varsa allahın varlıgından daha cok emın olacaksınız sah damarımızdan daha yakınsa cınler alemı besıncı boyunttan farklıysa bız ucuncu boyuttayız fakat onlar besıncı boyuttalarsa berzah alemınde cınler ve ınsanlar bırbırlerını gorecektır bu bılgıler guncellenır ınsallah

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
Bugün ilk kez girdim Forumun bu bölümüne bida da girmem zaten niye mi ?
1) bana faydali seyler yok, islam namaz bilgileri olsa n ve ya güzel hikayeler neyse
2)sanki birileri bilerek milleti burda paranormal yapmak istiyor cok bos isler dalga gecermis gibi sacma seyler paylasiyo .amac ney böyle seylerin burda ?? yok aynaya bakinca yok cin cagirma taktikleri..kendiniz kasinib ararsaniz cin de carpar baskasi da bir zaman
3) aklim basim yerinde allah sükür ,sadece düsündüklerimi yazmak istedim.
4) gülerek cikiyorum burdan size iyi sohbetler beyler :)

cenuca

Yeni üye
20 Mar 2008
4
0
icon4.gif
Gece aynaya bakabilirmisin ? Niye Yasak mı?

NexuSs

Üye
28 Şub 2013
86
0
inanmayın arkdaşlar bende okudum denedim. ilkte biraz tısrstım. böyle aynaya çok dikkatli baktım gerçekten şekiller çıkıyor arkdanda kortkutucu. ama şu var karanlıkta böyle görme ihtali %100. çünkü gözünü ışık almış bende her gün olur yatarken bile oluyor aynaya bakmayınca. ayrıca saçmalamayın ne cinleri ya siz onlarını göremessiniz anca ermiş olmanız lazım :D

roo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
293
0
Bursa
Bence artık konu kapansın bende öğretmenime sordum öyle birşey yok dedi eğer varsa besmele getirin
karanlık bir odada saten aynaya bakınca yüzün karanlık olur aynada biraz parladığı için yüzün korkunç gözükür gözlerin parlar rica ediyorum çok uzadı bence kapansın artık konu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.