gecenin hackleri

Er0in

Katılımcı Üye
8 Şub 2011
404
1
System32
İnsanın Tüyleri Diken Diken Oluyor . Marşımız Bizi Güvende Hissettiriyor . Rakiplerimize İse Korku Veriyor .

belly

Yeni üye
25 Ocak 2012
1
0
kardeş sana bir şey sölicem şimdi benim darkorbitte full çarım vardı çalındı onu geri alabilrmisin veya onu banlarmısın

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
Arkadaş !! Yaptığın programlarıda paylaş Nasıl hacklediysen videolu anlat yeniler için daha tecrübe sunabilirsin :)

aksine faydalı değil zararlı olduğu kanaatine vardım. kardeşimm abimm arkadaşımm bilmem ne muhabbetler oluyor işi görüldükten sonra sana kafa tutuyorlar. yüzüne bakmıyor selam sabah vermiyorlar. cin olmadan adam çarpmalarıda cabası. sözüm meclisten dışarı.

bana kim ne öğretti. 5 ayda okuyarak izleyerek öğrendim. çıksın biri desin ben öğrettim ne yalan söylüyon desin. diyemezler yok çünki öğreten birisi.

18 Ocak 2012
160
0
Turk Hack Team
Forum işte bundan sıkıcı geliyor ztn bunu aşmamız lazım bencillik yapmamak ve anlatmak lazım Benden Yüksek Rütbedesin Saygılıyım Son Söz Sana Kalsın Komutanım :)

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
aksine faydalı değil zararlı olduğu kanaatine vardım. kardeşimm abimm arkadaşımm bilmem ne muhabbetler oluyor işi görüldükten sonra sana kafa tutuyorlar. yüzüne bakmıyor selam sabah vermiyorlar. cin olmadan adam çarpmalarıda cabası. sözüm meclisten dışarı.

bana kim ne öğretti. 5 ayda okuyarak izleyerek öğrendim. çıksın biri desin ben öğrettim ne yalan söylüyon desin. diyemezler yok çünki öğreten birisi.

Bilirim Kardeşim Senin Birdefa Birine Şunu Öğret Veya Bu Nasıl Yapılır Dediğini Duymadım,Bende Aynı Şekilde Sadece SaMuRa!'ye Hangi Konuda Başlayacağımı Sordum Gerisini Full Videolu Anlatımlardan Öğrendim Ha Niye Hack Yapmıyorsun Dersen Hiç Canım İstemiyor Birşey Eksik Ama Ne...

qopuc

Yeni üye
25 Ocak 2012
6
0
Beyler Bende bu Islerde Yenıyımde Banada 1 Veya 2 sey ogretsenız ogreten varmı ??

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Generalim , ilk sitenini müzik O fortuna çok severim ellerine sağlık. İndexi çekiyorum HaYaL-Et yazısını silcem hakkını helal et :D

dexz

Katılımcı Üye
4 Ocak 2011
824
0
yolun bahtin acık olsun başarilarinin daim olmasi dilegiyle kardeşim emegine saglık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.