Geleceğin PCsi !yok bole bısı

ReMuS-V

Üye
18 Ağu 2007
70
1
ReMuS her yerde...
a38ai4sc9rz.jpg

a44dd6df2vj.jpg

noob48

Katılımcı Üye
eğlenceli olmaz yaw klavyeye bak klavyeyi kullanırken takır takır takır sesler gelecek tutmadıkça bi yumruk vuracan tuşlar havada uçacak ki tadı çıksın
zuhahauhauaa geçen gün monitörü kıra yazıyodum ben bu gelirse artık elimi kıra yazarım :D:puah eski klavyeyide kırmıştım bir ara kasaya yumruk attım anakartı yaktım 1 ay bilgisayarsız kaldım:drunk:puah

cannabiscigar

Yeni üye
21 Tem 2007
13
0
ANKARA
walla öyle klayye dediğin şeyden tıkır tıkııııııırrrr ses gelecek. üstüne kahve dökünce bozulacak bu ne böyle. beni bozar :D

şaka maka hoş bişey ama :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.