Gelişmiş Not Defteri 2 : Smart Pad Tr

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Program Adı: Smart Pad
Sürüm: 2.0.0.1
Kaynak kod: Tamamiyle kendime ait.
Açıklama: Resim ekleyebileceğiniz, kendine özel kodlama sistemi olan, Arama-Değiştirme yapan ve daha bir sürü özellikli olan Not Defterimiz.

Ekran Görüntüsü
72lO3N.png

{ Gerekli Linkler }
İndir
Virüstotal
Tanıtım Videosu
Edit: Virüs total'de sorun var, .rar dosyasını kabul etmiyor bulunamadı diyor. Exe'yi buluyor ben yinede Exe'yi taratıp koydum. Teşekkürler.​

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Program Adı: Smart Pad
Sürüm: 2.0.0.1
Kaynak kod: Tamamiyle kendime ait.
Açıklama: Resim ekleyebileceğiniz, kendine özel kodlama sistemi olan, Arama-Değiştirme yapan ve daha bir sürü özellikli olan Not Defterimiz.

Ekran Görüntüsü
72lO3N.png

{ Gerekli Linkler }
İndir
Virüstotal
Tanıtım Videosu
Edit: Virüs total'de sorun var, .rar dosyasını kabul etmiyor bulunamadı diyor. Exe'yi buluyor ben yinede Exe'yi taratıp koydum. Teşekkürler.​

Aslında bir de uzantısını yapsak Örn : .tmt yi snn program olarak açsa ne güzel olur haa iyi geliştiririz :)

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Aslında bir de uzantısını yapsak Örn : .tmt yi snn program olarak açsa ne güzel olur haa iyi geliştiririz :)

Varya aklımdan geçmedi değil. Regedit'e uzantı ekleme işlemi tamam bi deniyim dedim sonunu .spd yaptım sadece bizim progragram açıyordu ama herkes kabul edeceğini düşünmediğim için kaldırdım :)

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1

Grafik hiç sorun değil yani çok kolay birşey ama not defterinde sadelik daha güzel olur diye düşündüm, özellikde yaptıktan sonra aklıma geldi doğrusu :RpS_razz:

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Sade kalsın bence. Grafiği arttırırsan göz yorar adam nasıl yazı yazsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.