George Washington diriltilmek istendi!

By New Hacker

Kıdemli Üye
21 Eki 2009
3,441
0
Damla Sakızlı Klavyem
thumbnail.php

ABD'nin kurucusu George Washington öldüğünde tüm ulus büyük bir acı içindeydi. Ancak o günleri yaşayan Amerikalılar arasında biri vardı ki, Washington'ın ölümünü bir türlü kabul edemedi ve ilk Başkan'ı yeniden hayata getirmek için çılgın bir proje üretti. ..
Bilim-kurgu blogu i09'da ortaya çıkarılan bu 'bilimsel deney'in fikir babası, aynı zamanda ünlü Kongre Binası'nın da tasarımını yapan mimar William Thornton...

i09'da açıklanan bilgilere göre, ABD Başkanı'nın ölümünden hemen sonra Thornton Başkan'ın eşi Martha Washington'a ulaşarak çılgın projesini sundu.

Mimarlığın yanı sıra Edinburg Üniversitesi tıp bölümünden mezun bir doktor da olan Thornton, ağır bir soğuk algınlığı sonrasında ölen Washington'ı şu yöntemle tekrar hayata döndürmeyi planlıyordu:

İLK ADIM: VÜCUDUN ISITILMASI

İlk olarak soğuk vücut, battaniyeye sarılıp, etrafında ateş yakılarak tekrar ısıtılacaktı. Daha sonra soluk borusu, tekrar işlev kazanması için ısıtılacak ve sonrasında akciğerlerine sıcak hava üflenecekti.

SON ADIM: KOYUN KANI

Washington'ın tekrar yaşama dönmesi için gerekli son adım da, Başkan'ın damarlarına koyun kanının zerkedilmesiydi. O dönemde koyun kanının, özel karışımlar içerdiği düşünülüyordu.

FIRST LADY İZİN VERMEDİ

Ancak Martha Washington, Thornton'un bu 'bilimsel' çabasına izin vermedi ve ABD'nin ilk Başkanı ulusunun içinde değil de kalbinde yaşamaya başladı.

Kaynak:İlginç haber

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.