Gerber 8.2+Türkçe Yama Tek Lİnk

free777

Kıdemli Üye
21 Eyl 2007
2,147
9
istanbul
Bu programla ilgili download yapan arkadaşların en çok şikayet ettikleri durum programı kurup aktifleştirme olayı ve türkçe yamadır.Programla birlikte ayrıntılı kurulum bilgileride eklenmiştir yüklemeler çok basit arkadaşlar msdos vs uğraşmayacaksınız.Gerber programının türkçe versiyonunu nette o kadar araştırmama rağmen bulamadım ve nette ilan verenlere ulaşıp 100YTL vererek çapulcuları zengin ettim <_<
Aynı duruma düşmeyin diyede upload ettim hayrını görün teşekkür etmeniz veya yorum yazmanız önemli değil bi hayır duası edin yeter....
Bu arada son olarak iş yerleri bu programların orjinallerini kursunlar korsan yazılım kullanımının cezaları çok ağır çünkü.Bu paylaşım pratik yapmaları için ev kullanıcıları ile paylaştım güle güle kullanın.
Gerber Linkleri Yenilenmiştir Başka Linklerde Eklenecektir
Yamanın ayrı olarak kurulumunu yapılamıyor arkadaşlar altta size verdiğim sendspace.com linkini indirin kurulumu çok basittir ayrıca bu başlık altında verilen diğer linkler sorumluluğumda değildir (bazıları sorunluymuş)bu dostlarım ayrı bir başlıkta paylaşım yaparlarsa daha sağlıklı olacağı düşüncesindeyim ilgileri için kendilerine teşekkürler..

GERBER 8.2 TEK LİNK DOWNLOAD

http://www.sendspace.com/file/tb5atw

veya

http://www.filefactory.com/file/5603..._ahmet_zku_rar

wol_error.gif
Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 1303x957
shanexaccucr4.jpg

ŞİFRELER : ahmet_zku

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.