Gitar çalanlar yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByUmut54

Yeni üye
21 Ocak 2012
16
0
Merhaba ben,perdelerden 4. basarken parmaklarım tele deyiyor ve o telden ses çıkmıyor yardım edermisiniz ? parmaklarımda kalın degil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sezgico

Üye
29 Eki 2009
213
1
Baş parmağını arkaya sabitleme serbest kalsın. Gerektiğinde bileğini kaydır, birazda parmaklarını bük böyle alıştırma yap kısa sürede alışırsın.
images

Şimdiden kolay gelsin dostum.

Son düzenleme:

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
tele basarken elinin tele degmesi normal ztn :) galiba bare basamıyorum diyosun tam basmazsan ses çıkmaz biraz el kası istiyo o iş bareye öncelikle en alttaki mi ve si tellerinde başlayacaksın sadece onlara bare atacaksın sonra bi üst tele çıkarak elini alıştıracaksın bunu yaptıgında 6 lı bare sana çok kolay gelecek ben öyle ögrendim kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.