Gizli numaradan arayanları bulma (kanıtlı)[Bu yöntem sadece tt de geçerli]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan7272

Üye
29 Tem 2009
154
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar
Eminim ki benim gibi bu konuyu sizde baya araştırmışsınızdır denk geldim beni gizliden arayan numaraları aşağıdaki şekilde buldum.Ben Türk telekom da böyle yaptım diğer opetatörlerde de vardır umarım. Herkese kolay gelsin.

İlkin online işlemlere tıklıyoruz.

Burdan giriş yapıyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra lira işlemlerine giriyoruz.

Harcama detayına tıklıyoruz.

KANIT

Tüm aranma detayları burada yer alıyor.Gizli numaralar dahil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Türk telekomda olmasının nedeni geleni ve gideni gösteriyor fakat Turkcell'de sadece gidenleri gösteriyor kullanım detaylarında haberiniz olsun ama çok iyi bi konuya değinmişsin teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.