Gmail Bonbacısı

Cheytac

Üye
18 Haz 2014
118
0
istanbul
Selamun aleyküm arkadaşlar.Bu sefer çok daha iyi bir program yaptım sanırsam :) Çok lafı uzatmadan konuya gireyim direkt.

Program sayesinde,hedef bir e-maile birden fazla e posta atarak kurbanın posta kutusunu adeta bir çöplüğe dönüştürebilirsiniz.​

3269Yp.jpg

Programın kullanımı çok basit;
Kendiniz Bölümüne Kendi gmailinizi ve şifrenizi yazıyorsunuz.
Kurban kısmına kurbanın gmaili yazıyoruz,Hız kısmına 100 yazmanızı öneririm.
Ayarlar kısmı aynı şekil kalsın,sadece SSL 'yi aktif edin.(True yapın.)
Gönderilecek mesaj kısmında konuyu ve mesajın içeriğini yazın.(Not: Bunları yaparken küçük I harfi, ö,ü Büyük İ harfi gibi harfler kullanmayın.)
Hızı ayarla butonuna basın.
Ardından "Bombala" butonuna basın.
Bombalamayı durdurmak için "durdur" butonuna basmanız yeterlidir.​

İndirmek İçin TIKLAYIN

Yazım Hatalarının(gurban,bonba) düzeltildiği halini indirmek için TIKLAYIN

VirusTotal için TIKLAYIN

Bir Teşekkür yeter :) Konuya girip okumaya vakit ayırdığınız için teşekkürler :)

Edit:

Program,hiçbir şekilde gmail çalmak amaçlı değildir.Buyrun kanıtını da vereyim;

Gmaildeki gelen kutumun ilk hali;

1j6ypG.jpg

Programı kullanmaya başlıyorum.;

Ldlavb.jpg

Kullandıktan 10 sn. sonra;

rY5Q01.jpg

Son düzenleme:

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
3
120
Cyber Space
Reisim bu programa pek güvenemedim . Bu program yoluyla 1000 lerce gmail çalınabilir. bunun dışında gayet başarılı olmuş .

Cheytac

Üye
18 Haz 2014
118
0
istanbul
Biraz beklerseniz resim ekleyeceğim çalıştığına dair.Kendime göndereceğim.15 DK içerisinde atıyorum.

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
3
120
Cyber Space
Güvenmediğim kısım gmail ve şifre mizi yazmak . Kısa zamanda böyle bir program hazırlanabilir ve programı kullanan kişinin e posta ve şifre bilgileri ele alınabilir.

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Yok dostlar arkadaş gmail üzerinden mesaj atmayı anlattığı için galiba id ve şifre girmekte sorun olmaz tbi bnm görüşüm bu.
Ama dikkat ettiğim bikaç nokta var onları kasıtlımı yaptın bilmiyorumda.
Gurban ve Bonba demen.
Eğer kasıtlı yaptıysan bence düzgün Türkçe kullansan daha kullanışlı olur programın.

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
şifreyi sizin mailden atacağı için istiyor 2 yıl önce herkes bu programdan yazıyordu bi sorun yok kodları biri incelerse bi sorun çıkmaz

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Konuyu İnceledim Dosya Temizdir Arkadaşlar Herhangi zararlı bir kod bulamadım.Tarafımca İndirebilirsiniz.

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Yok dostlar arkadaş gmail üzerinden mesaj atmayı anlattığı için galiba id ve şifre girmekte sorun olmaz tbi bnm görüşüm bu.
Ama dikkat ettiğim bikaç nokta var onları kasıtlımı yaptın bilmiyorumda.
Gurban ve Bonba demen.
Eğer kasıtlı yaptıysan bence düzgün Türkçe kullansan daha kullanışlı olur programın.
Katılıyorum Kardeşim.Yani Türkçe Program Yapıcaksan Türkçe tam bilmediğin kelimelerin doğrusunu yaz.Bende yaparım arada sırada ama konuyu güncellerim gurban ve bonba olmuyor yani :RpS_glare:

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Ellerine Sağlık,
Programın Kalıcı Olmasını İstiyorsan Daha Çok Alternatif Eklemelisin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.