Gmail hakkında.

r4pz3d3

Üye
9 Eki 2009
93
0
Değerli abilerim, kardeşlerim. Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Şu hesabı patlat vs. demeyeceğim.
Gmail şifremi unuttum, telefonumda açık. Askere gideceğim ve icloud hesabım bu e postaya bağlı.
Eski telefon numaram kayıtlı. Ne yapmam gerekiyor, telefonda e posta hala açık lakin telefonu kardeşime vereceğimden sıfırlamam gerekiyor ve cidden tüm hesaplarım buna bağlı. Google'a felan mail atsak çözemez miyiz? Yahut çözüm bilen birisi var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum sorunuma çare olursanız çok sevinirim.

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
çok kolay kardeşim telefonunda açık gmail ama şifresini unuttun dimi yanlış anlamadıysam şimdi pcden git gmailin sitesine şifremi unuttum de sana doğum günü gibi bilgiler soracak onları bilmeyi çalış en sonunda sana telefonunda açıksa kod gönderelim filan diyecek

r4pz3d3

Üye
9 Eki 2009
93
0
çok kolay kardeşim telefonunda açık gmail ama şifresini unuttun dimi yanlış anlamadıysam şimdi pcden git gmailin sitesine şifremi unuttum de sana doğum günü gibi bilgiler soracak onları bilmeyi çalış en sonunda sana telefonunda açıksa kod gönderelim filan diyecek

Vallaha kardeşim şunları istiyor, Hatırladığın son şifre ( 5 ay evvel değiştirdiğim şifreyi giriyorum), Tel no gönderiyor o numarayı 1 senedir kullanmıyorum, hesabı ne zaman oluşturduğumu istiyor ( ilk gmail mesajlarını maalesef silmişim), son olarak bi e posta isteyip kod gir diyor, giriyorum.
Maalesef doğrulayamadık diyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.