Gmail hesabım diğer telefonumda kayıtlı şifresini unuttum

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
Kolay gelsin herkeze benim eski ekranı kırık bir telefonum var ekranı kopuk benim onda bir e posta var gmail hesabı bu gmail orda kaldı şifresini unuttum elimde 2 adet eski şifre var şifre sıfırlamaya giriyorum telefon numarasına doğrulama kodu geliyor giriyorum ama sonrasında kurtarma kodu aynı epostaya gidiyor yani şifresini değiştirmeye çalıştığım e postaya gidiyor haliyle şifre değiştiremiyorum bu problemi nasıl çözebilirim nasıl sıfırlaya bilirim nasıl kurtarabilirim gmaili ? bütün önemli şeyler o epostanın içinde borsada param var onu bile çekemiyorum doğrulama kodu istediği için bir yolu varmı arkadaşlar denemediğim yol kalmadı çok önemli

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
Ne yazıkki hiç birşey çıkmıyor sadece telefon numarası girebiliyorum sonra dediğim gibi girince ne alaka ise kurtarmak istediğim e postaya kurtarma postası gidiyor nasıl bir mantıkla yapıldıysa :D

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
ulaşabileceğim bir yerde yok ne yazıkki hani zaten telefon numarasıyla giriş yapabiliyorum ne diye aynı adrese kurtarma postası gönderirsin hiç mi mantık yok ben bu postaya nasıl gireceğim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.