gökyüzü karışımı resim

mertyacan

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
863
0
TurkHackTeam
gökyüzü karışımı resim [Çok Beğendiğim]

sıkıntıdan ve yarın olan sınav stresi ile bir resim yapmaya karar verdim
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
Hatalar vardır çok uğraşmak istemedim çalışmam gerek :)
PSD değildir hepsi bana aittir.

resim

u3rur.png

Son düzenleme:

mertyacan

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
863
0
TurkHackTeam
sıkıntıdan bu kadar yapıyosan sıkılmasan oo :D

kardeş benim bütün günüm sıkıntıdan geçio :D sıkılınca 1-2 saat grafikle uğraşıyorum işte :)
teşekkür ederim :)

bu arada çok az yorum var ya 55 görüntülenme 4-5 yorum. :/ arkadaşlar değerlendirin lütfen. hatalarımdan ders çıkarıyım.

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Sınavın Matematik'den mi ? Kardeş :)
Eline Sağlık Çok Güzel Olmuş...

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Fen Olduğuna Göre 7-8'e Falan Gidiyorsun Galiba Genç'ler Daha İyi Öğreniyor :)
Ama Benden Sana Tavsiye Grafikmiş,Hackmiş Salla Dersine Çalış Bence Sonra Pişman Oluyorsun'da Neye Fayda :) Bir Tavsiye Dikkate Almak Veya Almamak Senin Bileceğin İş :)

mertyacan

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
863
0
TurkHackTeam
Fen Olduğuna Göre 7-8'e Falan Gidiyorsun Galiba Genç'ler Daha İyi Öğreniyor :)
Ama Benden Sana Tavsiye Grafikmiş,Hackmiş Salla Dersine Çalış Bence Sonra Pişman Oluyorsun'da Neye Fayda :) Bir Tavsiye Dikkate Almak Veya Almamak Senin Bileceğin İş :)

8 kardeş. doğru söylüyorsun kardeş teşekkür ederim. ama bilmiyorum sanki grafik.. bilmiyorum ya :)
ama çalışıcam teşekkürler :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.