Google Adsense'de Torpil Var Desem Kimse İnanmaz;ama Var!! (Kanıt)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum
dqnus.png

Defalarca tam ve net deliller ile bu siteyi şikayet etmeme rağmen reklamlar halen duruyor sitede...

Ek olarak bu site kime ait biliyor musunuz?

Bu blogun http://www.hile-makale.blogspot.com/ sahibine ait ve sitesinin altında ne yazıyor bakalım mı?

dqpcl.png

Google Adsense Moderatörü imiş muhtemelen Gogle Adsense Forumunda moderatör yani torpilli bana beni şiakayet etmişsin aferin sana banlatamazsın uğraşma boşuna dedi,düşünün artık Ülkemizin halini hile hurda torpil her yerde Adsese'de yanlış olmaz diye düşünür çoğu kuralları katı olduğu için;ama hiç düşünmezsiniz kuralları herkese katı mı ve herkese geçerli mi kuralları?

dqqwl.png

Hangi Adsense hesabının '' İndirmek İçin Reklama Tıklamanız Gerekmektedir !'' diye reklamlara tıklamaya teşvik etmekten de öte zorla tıklatmaya çalışma, serbestliği özelliği var adsense premium üyelerinin mi ?

Her kurum ve kuruluşta dolaplar döndüğünü düşünüyorum...

Bana bu resimlerdeki hesap banlanacaktır;ödeme alamayacaktır;şudur budur demeyin banlanan biziz,köfteyi yiyen bunun gibi (Bu hileci hurdacı gibi) üç kağıtçılar genelde(Genelde diyorum sözüm yanlış anlaşılmasın hakkı ile kazananlar elbete var..).....

Soruyorum size adsense hesabına sahip hangimiz veya yakınımız reklamlata tıklamaya teşvik eden bir yazı koysa reklamına yakın bir yere kaç gün reklam yayınlayabilir?
Bu gördüklerimden sonra Adsense'de torpil yok şu yok bu yok,kurallar katı her şeyi Gogle Amca bilir gerekeni yapar demeyiniz kesinlikle....

Bu yazımın da silinmemesini istiyorum Gerçekleri herkesin bilmesini istiyorum...

Hile-Makale sitesinin o site sahibine ait olduğunu nerden biliyorsun diyenler olacak eminim ki herhangi bir konuya girin ve indirme linki varsa tıklayınız(Örnek Konu--> Bozuk CD'leri Çalıştırma « Hile & Makale )​

Multi Konudur:
Wmaraci
R10
Ws
Gerisini yazmaya gerek yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.