Google anahtar kelime

HaCKiNG0

Üye
30 Eki 2013
177
0
Merhaba Arkadaşlar;

Google sitemi ararken bulduğum anahtar kelimesini bir ekleyip bir kaldırıyor. Yaklaşık 5 6 aydır Google de arama yaptığımda çıkan bir anahtar kelime 2 gün önce arama yaptığımda çıkmadı bugün sabah yine eklendi ancak şimdi 2 3 saattir yine kaldırmış bunun sebebi ne olabilir sizce neden böyle bir sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

HaCKiNG0

Üye
30 Eki 2013
177
0
Arkdaşlar başka bilgisayar, Telefon ve farklı internetlerdende girdiğimde sonuç aynı tarayıcı kaynaklı değil gibi

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Farklı bir e posta ile giriş yapmayı denedin mi ? Belkide verilerinizde bir sıkıntı vardır. Başka seçenek kalmıyor çünkü. Tarayıcıda değilse hesapta birşey vardır.

HaCKiNG0

Üye
30 Eki 2013
177
0
Merhabalar ;

Aranan kelimeler google tarafından sıralama düşüp tekrar çıkabilir. Dediğiniz gibi sadece pc de olan birşey ise başka bir tarayıcı edininiz

Sıralama düşüp artmasını anlarım ancak bu öyle bir durum değil aramada çıkmıyor 1 gün sonra bakınca tekrar eklenmiş görünüyor tarayıcıdan kaynaklı olabileceğini düşündüm bu nedenle farklı pc tarayıcı hatta farklı İnternet alt yapısından bile denedim ama hepsinde sonuç aynı bir ekleyip bir çıkarıyor sebebini anlayamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.