Google play şifremi unuttum

bulentkaderr

Yeni üye
12 Tem 2013
48
0
Selamun aleykum Beyler Google play strore şifremi unuttum cihaza formata attım ilk epostayı ıstıyor Hatıralmıyorum OTG kablom yok şuan nasıl yaparım ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Google hesabınızın şifresini unuttuysanız hesabınıza erişebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Gmail hesabınızın şifresini unuttuysanız giriş yapmak ve şifrenizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Gmail kurtarma linkine tıklayın.
Açılan pencerede Şifremi bilmiyorum seçeneğine tıklayın ve aşağısında çıkan kutuya g-mail adresinizi yazın ve devam butonuna tıklayın.
En son kullandığınız şifrelerden birini hatırlıyorsanız kutuya yazın ve devam et butonu ile onaylayın. Sorununuz kısa bir şekilde hallolacaktır. Ancak son kullandığınız şifrelerden birini hatırlamıyorsanız bilmiyorum butonuna tıklayın.
Bir sonraki adımda, eğer daha önce telefon bilgilerinizi hesabınıza girdiyseniz, telefon numaranız otomatik olarak algılanacaktır. İster kısa mesaj, ister arama seçeneğini onaylayarak devam et butonuna tıklayın.
Size gönderilen veya aranarak söylenen kodu penceredeki kutuya girerek devam et butonuna tıklayın ve yeni şifrenizi belirleyin.
Eğer telefon bilgilerinizi daha önce girmediyseniz. Telefonuma erişemiyorum butonuna tıklayın ve yine daha önce belirlemiş olduğunuz ikincil mail adresiniz otomatik algılanacaktır. Devam butonuna tıklayın ve diğer mail adresinize gelen maile girerek şifrenizi yenileyin.
Eğer daha önceden ikincil mail adresi belirlemediyseniz. Aşağıda yazan kimliğinizi doğrulayın linkine tıklayarak mail adresi belirleyin ve belirlediğiniz mail adresine gelen posta ile şifrenizi yenileyin.
Google hesabı şifrenizi unuttuysanız bu yollar ile Google hesap şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.