google

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IbenbuI

Yeni üye
20 Mar 2012
30
0
ZONGULDAK
kardeslerım benım bır abımın googlede ısmı gecmesın dıye urasıyorum olmuyor adı sener sonmez bu adamın googlede kı gorunen reklamlarını yaptıgı seylerın kaldırılmasını saglarmısınız ben daha yenıyım pek bılgım yok ondan sızden yardım ıstıyorum abımızın yonca da bır hesabı var goog le sener sonmez yazınca cıkıyor face de yaptık ları cıkıyor hıc bırının cıkmamasını ıstıyoruz adam dukkan acacak falan cevresı var yaa adam ulkucu adam turkıye sevdalısı adama bır yardım edın ısmını verdım gerısı sıze kalmıs sener sonmez adını google den kaldırmak ıcın yardım edın

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
C:/Windows/System
İstek Hack degil o arkadaş geçmişte googleye başvurmuş onun için reklamları kaldıramazsın google oto olarak sitelere bot gönderir ve indexler adı soyadı varsa herhangi bir sitede yani suan tht adını soy adını yazdıgın için suan bu konu bile googlede haberin olsun :D çözümü yok belkide var ben bilmiyorum

IbenbuI

Yeni üye
20 Mar 2012
30
0
ZONGULDAK
siz konuyu anlayamadınız sanırım benım anlatmak istediğim yada yapmak istediğim bu abimiz tanınmış kişi olduğundan bunun ismi ve yaptıkları facebook'ta dahil google arama motoruna yazıldığında çıkmayacak, reklamı olmayacak yanıı bunun sitesi yok kı google'ye kayıt olsun..ProdenPles bu bir hackleme isteği değil bir daha oku yazımı...

erminfatal

Katılımcı Üye
11 Tem 2010
650
0
bin/dash
boyle bir seyin olacagini hic dusunmem bence ihtimali bile yok... cunki google
//pagerank//
teorisi ile calisir bunu goz onunde bulundursak arkadaslarin soyledigi gibi google de thtden bile ismi cikar

Son düzenleme:

HeavenLife

Katılımcı Üye
2 Mar 2012
257
0
dostum maalesef böyle bir şey mümkün değil adamın o adı yazılınca çıkan sayfaların hepsini siler ve oraları googleye bildirirsen girilmio diye kaldırır ama en az 1-2000 olmuştur ismi geçen sayfa ondan dolayı bırak çıksn ismi

xbraniac

Üye
17 Mar 2012
59
0
Profesyonel değilim ama, fac*****, net***, yo*** gibi sitelerdeki adını değiştirirse çevresi tarafından hakarete uğramaz yanlışmıyım. Mesele adının sonuna II koysun hem moda oldu zaten. Yani kısmen moda. Bide resmini değiştirip fake takılsın. No problem =)

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Haklı. Google sayfalarını arşivliyor, adını değiştirse bile eski adı yazdığınızda eski sayfalar arşivden çıkar. Yoksa Google'da şu an olmayan sayfalar yer almazdı. Bu bir yandan iyi, diğer yandan kötü.

IbenbuI

Yeni üye
20 Mar 2012
30
0
ZONGULDAK
boyle bir seyin olacagini hic dusunmem bence ihtimali bile yok... cunki google
//pagerank//
teorisi ile calisir bunu goz onunde bulundursak arkadaslarin soyledigi gibi google de thtden bile ismi cikar
arkadaslar bılgılı bır adam yokmu gerekırse onların hepsını hack larım ama nasıl hack lıycam bana verın lınkı arastırayım bu abıme borcum sayılır bu anlayın sız sızden bılgılı kısılere danısın luıtfen su sorunu cozelım hatta bır de sayfa hazırlasınlkar bu konuda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.