görev çubuğundan programı kaldıramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertungaalper

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
285
0
doğu türkistan
arkadaşlar araştırdım ama bulamadım .. görev çubuğundan bearshear programını kaldıramıyorum bi çalıştırdığım zaman kapatamıyorum .. msconfig denedim orda yok ccleaner denedim orda da yok ne yapmam gerek??

hckteam22

Katılımcı Üye
9 Nis 2012
812
0
edirne
Başlat çalıştıra 'MSconfig' yazıp tamama tıklayın.Açılan pencereden üst sekmede bulunan başlangıç sekmesine tıklayın gelen ekrandan bilgisayarın açılışında istemediğiniz programların yanında bulunan onay kutucuğunu kaldırıp tamama tıklayınız.

ertungaalper

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
285
0
doğu türkistan
Başlat çalıştıra 'MSconfig' yazıp tamama tıklayın.Açılan pencereden üst sekmede bulunan başlangıç sekmesine tıklayın gelen ekrandan bilgisayarın açılışında istemediğiniz programların yanında bulunan onay kutucuğunu kaldırıp tamama tıklayınız.

dostum msjımda yazıyo denedim olmadı daha doğrusu başlangıçta zaten yok bearshear programı açtığım zaman daha kapatamıyorum

hckteam22

Katılımcı Üye
9 Nis 2012
812
0
edirne
sağ ust tarafta kı cark ısaretıne tıklayıp ınternet seceneklerınden gırıs sayfasını degıstr o zmn baska bı care var mıdır bılmıyorum.. yada eklentılerı yonet kısmından bearshare ı kaldır..:trl

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Görev çubuğuna sağ tıklayın > Görev yöneticisi (CTRL + ALT + Delete) > Işlemler > BearShare.exe > Işlemi sonlandır > Onayla (Evet) denediniz mi?

ertungaalper

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
285
0
doğu türkistan
Görev çubuğuna sağ tıklayın > Görev yöneticisi (CTRL + ALT + Delete) > Işlemler > BearShare.exe > Işlemi sonlandır > Onayla (Evet) denediniz mi?
evet komutanım öyle kapanıyo ama biraz takıldım diğer her açtığım program falan kapanıyo fakat bu nie sadece görev yöneticisiyle kapatılıyo kafama takıldı.. sonuçta bilgisayar öğreniyoruz herşeyi bilmek gerek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.