Görev Yöneticisi ve Kayıt Defteri Devre Dışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ocalBEY

Üye
1 Kas 2010
94
0
ARkadaşlar benim kayıt defteri ve görev yöneticisi devre dışı yeni formatladım D sürücüsünde virüs olduğundan yine devre dışı bırakmış format atmadan tekrar aktif edemezmiyim?
bi yardımcı olursanız sevinirim

M

mugair

Ziyaretçi
system mecanic yükle tarat sistemini bende benzer bi sorunu bununla çözmüştüm arkadaşım

DiLeK~

Kıdemli Üye
11 May 2010
2,500
0
görev yöneticinizi açmak için
başla çalıştıra gpedit.msc yazıp enlere basın ve kullanıı yapılandırması-yönetim şablonları-sistem altında bulunan ctrl+alt+del seçeneklerine gel görev yöneticisini devre dışı kaldırı çift tıkla ve devre dışı bırak tamam dediğinde sorun kalmayacaktı

Kayıt defterini açmak için
Başlat/Ç
alıştır ı aç "gpedit.msc" yaz ve tamam de. Grup İlkesi gelir sırasıyla Kullanıcı Yapılandırması/
yönetim sablonları/sistem (kayıt defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle )seçeneği üzerine iki kere tıkla "yapılandırılmadı" seçeneğini etkinleştir uygula tamam

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
kayıt defterı ıcın
baslat calıstır gpedit.msc
yapılandrılmadı olarak ayarla
83331617ti8.gif

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
arkadaşlar kayıt defterinizi ve görev yöneticinizi açmak için çeşitli yollar söylemişler ama bunun neden böyle olduğunu da bilmeniz lazım.Virüs olabilir o yüzden daha hazırlıklı olmak gerekir.Virüs D'de demişsiniz virüsün türünü tam olarak biliyor musunuz ?

Son düzenleme:

ocalBEY

Üye
1 Kas 2010
94
0
görev yöneticinizi açmak için
başla çalıştıra gpedit.msc yazıp enlere basın ve kullanıı yapılandırması-yönetim şablonları-sistem altında bulunan ctrl+alt+del seçeneklerine gel görev yöneticisini devre dışı kaldırı çift tıkla ve devre dışı bırak tamam dediğinde sorun kalmayacaktı

Kayıt defterini açmak için
Başlat/Ç
alıştır ı aç "gpedit.msc" yaz ve tamam de. Grup İlkesi gelir sırasıyla Kullanıcı Yapılandırması/
yönetim sablonları/sistem (kayıt defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle )seçeneği üzerine iki kere tıkla "yapılandırılmadı" seçeneğini etkinleştir uygula tamam
saolasın Sorun Halloldu::)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.