görev yöneticisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
sa arkadaslar ctrl+alt enter yapınca görev yöneticisi hemen acılmıyo bilgisayarı kapat yazısı falan çıkıyo ordan o pencereden görev yöneticisini açabiliyorum bunu direk açmak istiyorum
bide gpedit.msc yazınca yönetim şablonlarına giriyorum ama ağ dosyası falan yok onları nasıl getirebilirim

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
la anla işte basınca bi pencere açılıyo pc kapat yeniden basşlat görev yöneticisi die direk yönetici çıkmıyo anladınmı

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
ctrl+shift+esc yap bak !!!

Görev yöneticisi tarafınızdan devre dışı bırakıldı gibi bi hata veriyorsa ,
1.Başlat-Çalıştır'a gel gpedit.msc yaz gelen ekrandan Kullanıcı yapoılandırması-yönetim şablonları - sistem - ctrl alt del seçenekleri - görev yönetisini devre dışı bırak kısmına tıkla , YAPILANDIRILMADI olarak ayarla.Sorun çözülecektir.
Regeditten de gerekli kayıt girdisi düzeltilerek yapılabilir ama bu daha kolay o yüzden bunu yapmanı öneririm.

Son düzenleme:

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
arkadasım yönetm sablonlarında sadece windows bileşenleri var :S ctrl shifti yaptın hata vermedi açtı

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
ya pc de bişey olmaz,donanımsal bi hata değil,windows hasarlı senin,bence temizce bi format atsan ne güzel olur.zaten geri yukleme de işe yaramadıysa en iyisi format bence.

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
yönetim şablonlarınada ag falan yok ...

ne demek istedigini tam olarak anlayamadım !! o dedigin şey bendede yok .görew yöneticisinde ben bu zamana kadar böyle bi panel görmedim !!!

ben derim ki .. süperantispyware ile tarat .. ;) çok memnun kalacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.