görüşleriniz

Newstudent

Yeni üye
5 Eki 2012
33
0
Adım bilal mesleğim elektirik,alrm kamera vs. güvenlik sistemi kurulumları bilgisayarla uğraşmayı hobi olarak yapıyorum fakat bi yerden başlamak istiyorum atarak sölüyorum.Oyun yapmak istesem tek başıma yapamıyacağımı biliyorum dil bilmek gerekir grafik bilmek gerekir vs. uğraşmak için sölüyorum dil olsun yazılım olsun görselleme olsun kendimi birdalda geliştirmek istiyorum ama hiç birşey bilmiyorum bu konuda yardımlarınız bekliyorum sizce ne yapmalıyım .örneğin visual basic öğren veya studio öğren gibi görüşleriniz benim için çok önemli THT ailesi teşekkürler .

7 Eki 2012
117
0
hocam not defterini ara sıra kurcala degişken ipni değiştirmesini ögren ip gizleme programlarını dene ms dos ac calıstıra cmd yaz bas dos acılacak oraya dir/p yaz bu kod bilgisayarındaki kod parcalarını sayfa sayfa önüne getirir dir yazarsan direk gecer dir/s gizli kodlar mesela dosdan biseyler ögren ne bileyim bilgisayarın tarihcesini oku gerci mu amerikalılar bu garajda ne yapıor merak ediom he google garajda bulunmuş bilgisaray garajda bulunmuş acaba bu amerikalıların garajında daha neler var :)) ya hocam basla işte bi yerden

Newstudent

Yeni üye
5 Eki 2012
33
0
o açıdan demedim bir ekip çalışmasına girmek istiyorum oyun yapımı olur programlama yazılım vs tercihim oyun yapımıdır 3d studio dil gibi kendimi biyerden başlatma istiyorum niyetim aslında kısa surede bişiler öğrenip ve bir çalışmaya başlamaktır bunun için THT ailesiniden görüş bekliyorum ne öğrenmeye başlamalıyım kısa surede bişiler yapmaya başlamak istiyorum .Bunun için ban ne önere bilirsiniz.Gene söylüyorum söylüyeceğiniz yöntem kısa zaman zarfında bişiler yapabilmektir mesela 3d studiyo öğrenmek dil öğrenmekten basittir bence 3d öğren der gibi ve yahut başka birşey amacım bir ekpte bir görev alıp çaışmak

7 Eki 2012
117
0
hocam yanlış anlama biz senin ne bilip ne bilmedigini bilemeyiz dimi onun için merak ettiğin konuları buraya ac ve sor kimse a dan z ye bir bilgiye sahip diil teknoloji hergun gelişio hergun bir seyler cıkıo vb6 10 yaşındaki cocuk bile oyun kurmus yani basit programlar bunlar amacın hacklemek cökertmek izlemekse spam atmayı ögren önce mesela derim ben

Newstudent

Yeni üye
5 Eki 2012
33
0
görüşün benim için önemlidir arkadaşım branşım olmadığı için işe sormaktan başladım tanışma fastında da söyledim hobi amaçlı uğraşıyorum diye bu işin okulunu okumadım emeklemeden yürümeye başlıyamayız dimi teşekkür ederim görüşün için

7 Eki 2012
117
0
yok hocam bende hobi olarak yapıom bilgisayardan bende fazla anlamam ama neyi nereye koydugumu neyin şüpeli oldugunu tahmin ederim anca yaşım 30 ve bir cok program kullandım ama işi derinlemesine bende bilmiom 20 seneye yakındır kullanırım pc ama bazen en küçük seyde kafam basmıo :)

Newstudent

Yeni üye
5 Eki 2012
33
0
eywallah ustad benimde yaşım 24 bende 10 yıldır kullanıyorum ama genelde online oyunlar bazende forumlarda bilgi alışverişi öğrenmenin yaşı yoktur. ustad devam :)

7 Eki 2012
117
0
2D&3D gif programıyla sıklar kısıtlı hocam vb6 yıda indirip kuramadım hep virüs korkusu yüzünden gecen gün formatladım pc yi sinir oldum dünya kadar sorun cıktı şimdide psu sorun cıkarıo 400 lük alıcam 10 liralık bişeymiş benimki 250-300 w ekran birden karıncalanıo insallah psu dandır gece gündüz calısırsa böle olur tabi :) sosyal ağ manyağı oldum bi twetter bi face bi oyun bi forum derken kapatıcak vakit bulamıom yatarkende film acıp yatıom hiç kapanmıo :D yakında yanr herhalde :)

7 Eki 2012
117
0
halısa macı havalar kırık hocam terleyip soguda yersek valla heryerimiz tutulur kardan adamdan bile hareketsiz kalır kaskatı oluruz mazallah işsizlikten bizimki yeni bi yere taşındık gurbetteyz ama dönücem memleketime o zaman hem halı saha hem batak okey ve işe devam olucak nerden geldim yaban ellere

Newstudent

Yeni üye
5 Eki 2012
33
0
kahve kültürü bendede var hoşgin ,rıfkı,maça kızı ,papazkimde ,pis yedili ,eşli tekli batak,koz maça ,dostkazığı yanık ,51 tavla 101 kasted,kaptı kaçtı vb. sabah 8 dedinmi kavedeyim boş vakitlerimde ama artık boş vakitlerimi pc başında geçirmek istiyorum maksat hem kaveden kopıyım hemde burda yeni bilgiler öğreniyim umarım kısa surede memleketine dönersin :)

7 Eki 2012
117
0
su kingi bi kavrayamadım hepsini bilirim bi tek king eksik rıfkının ceza oldunu bilirimde ceza koz secme onları ögrenemedim blum batak kapama yanık satranc dama pişti pisyedili ihale poker acık kapalı bilardo gencligimiz hep bunlarla gecti :)

Newstudent

Yeni üye
5 Eki 2012
33
0
ilk olarak bence konuyu saptırdık site sahipleri kızmasın .eğer öğrenmek istersen benm bilmedğim kağıt oyunu yok .öğretirim arada bi facebooktan esli batak oynarım beraberde oynıyabilirz .istersen bana pm atarsan facebook varsa ordan yazışabiliriz usta .

7 Eki 2012
117
0
konuyu saptıralım nolucak hocam zaten boş konuşan cok biz hiç olmazsa tanışmak ve bilgi alışverişi yapmak icin konusuyoruz neyse inceledigin oyunun sitesine gir tr ye orda forumda zaten en son ben yazdım altındada face ve twetter adreslerim ekleyebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.