Grafik tasarımcılar bi bakarmısınız beyler ?

By-JonJonX

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,563
0
Forum Polisi
Afis programlarıyla sende yapabilirsin.. RonyaSoft poster diye afiş programı var ben onu kullanıyordum bir zamanlar.
Sende kendi afişini kendinde yapabilirsin grafikçiler herkez ile ilgilenemiyorlar herkez derse şunu yap bunu yap yandılar valla :D

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Bu şekilde istek isterseniz kisme yardımcı olmaz :) yardım isteyin nasıl yapabilirim diyin bana şu tasarımı yapın diyemezsiniz isteğiniz varsada özel mesaj ile sorun belki yaparlar onların kararı fakat yardım merkezini tek tek takip edip istek yapacak kadar vakitleri olduğunu sanmıyorum iyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.