grafik yardim

HackerOzz

Yeni üye
3 Tem 2013
43
0
Antalya
Sa beyler bizim varol emlak diye emlagimiz var buna kart bastircaz grafik lazim turuncu siyah renginde olacak ben grafik yapamadigim icin bana yardim edermisiniz

By B0MB4

Katılımcı Üye
4 Haz 2013
322
0
biraz daha açıklarsan yardım edebilirim.
turuncu zemin üstüne ev ve üstüne de siyah varol emlak yazısı gibi bişey mi istiyosun biraz daha açıklarsan bizzat ben yardımcı olabilirim.

konu yanlış yerde yardım merkezinde olmalıydı.

CoderKesh

Üye
16 Nis 2013
104
0
Yardımcı olalım , sen detaylı bi şekilde pm at bana her türlü istediğini yapayım yoksa normal bi ev üzerine yazarsak olmaz detaylı bi şekilde at yardımcı olayım .

CoderKesh

Üye
16 Nis 2013
104
0
detay vermediğin için 1-2 tane aceleden yaptım ben ama beğenirsen kullanırsın .
İstediğini al kullan , detaylarını pm atarsan profesyonel bi şekilde tekrar yapabilirim :)

pywv5.png

pywvw.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.